Lista ocen Subaru Outback IV Crossover (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Po 45kkm widoczne wytarcia srebrzanki na kierownicy wielofunkcyjnej w okolicach przycisków, podobnie na dźwigni zmiany biegów Po 60kkm wymiana łożyska lewy przód (na gwarancji) Po 60kkm wymiana dywaników gumowych (oryginalne Subaru) - przetarł się pod stopą kierowcy. Po 60kkm wymiana nakładki gumowej na pedale sprzęgła - przetarła się Po 75kkm wymiana wentylatora (na gwarancji)- chodził ok, tylko przy tym zaczął świerszczeć :-)
~Grzegorz Mikrut
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Żadnych. Co prawda 2 razy spaliła mi się żarówka postojowa, ale stało się to na kilka dni przed planowym serwisem rocznym i nie wymieniałem ich osobiście. Poza tym kompletnie nic. Gdy muszę dolac płynu do spryskiwacza to długo szukam rączki do otwierania maski, bo nie podnoszę jej w innych celach. I tak jest od momentu zakupu 7 lat temu.
~Subikun
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Samochód bez zastrzeżeń. Ale nie dajcie się namówić na zestaw multimdeialny Casca (to takie niestandardowe niefabryczne urządzenie, które zapronował mi dealer). 1/3 funkcji działa, 1/3 funkcji działa albo i nie, 1/3 nie działa zdecydowanie.
~trzeba było kupić normalnego Suva.
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
nowe auto, za mały przebieg chyba, żeby coś miało się dziać. Wymiana świec żarowych i sterowania radiem jak do tej pory + eksploatacja jak klocki.
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Pod tym względem auto jest niesamowite, Nie przydarzyła mi się żadna awaria. Jedyna usterka to obłamany zaczep na zakupu w bagażniku.
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Słabe serwisy, przestały działać tylne lampy, skrzypiący pedał sprzęgła - twardo pracuje, z czasem jest co raz gorzej
~Kot
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Trochę skrzypią plastiki. Reszta bez uwag. Jakość plastików przeciętna - podatne na zarysowania.
~Torendes
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Od 4 lat nie zawodzi tylko eksploatacja. Filtry i olej wymieniane co 10tys km.
~Michalino
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Póki co gumowe tuleje stabilizatora po dwóch latach jazdy. Wartość gumek 40 zł.
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV Crossover
8,1