Lista ocen Subaru XV I Crossover 2.0i 150KM 110kW 2012-2016 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maikler
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Do przodu i na boki widoczność jest moim zdaniem bardzo dobra. Widoczność poprawiają dodatkowe szybki koło słupków A i C. Jeśli chodzi o widoczność do tyłu to polecam wersję z fabryczną kamerą cofania. Obraz z kamery jest bardzo wyraźny, obiektyw kamery jest umiejscowiony w dobrym miejscu (nie brudzi się nadmiernie) a obraz nocny, mając porównanie z kamerami montowanymi w innych autach) jest bardzo ostry i wyraźny (dwie lampy cofania doskonale...
~fan subaru
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Słabo podczas dłuższej podróży jazda dość mecząca głośno przy moim wzroście 188 cm z tyłu za mną usiądzie tylko drobna osoba lub dziecko siedziska foteli trochę za krótkie no i skrzypiący fotel kierowcy bagażnik nie za duży widoczność dobra kamera cofania wszystko widać
~Szejki
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Jest świetnie! Inni producenci powinni wziąć przykład z Subaru. Słupki A nie są grube, trójkątne okienka i dobre nachylenie szyby czołowej daje bardzo dobre pole widzenia. Do tyłu jest OK plus za kamerę cofania.
~JakubK
Crossover 2.0i 150KM 110kW
słupki A dość grube jednak nie przeszkadzają w widoczności na boki. Duże lusterka boczne ułatwiające manewrowanie. Natomiast przeszkadza mi lusterko na szybie - jest albo nie właściwych rozmiarów, albo w złym miejscu
~archer 50+
Crossover 2.0i 150KM 110kW
mimo wysokiej pozycji raczej przecietnie. kamera wsteczna nie za bardzo pomaga, czesto trzeba wyjsc i przed zaparkowaniem wyczyscic objektyw - wiec po co ten wynylazek ? nie polecam. najlepiej \"staromodnie\" popatrzec do tylu.
~kierowca zadowolony
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Jeszcze nie wiem w czym rzecz, ale coś mi przeszkadza w oberwacji prawej strony, jak się nie ustawię zwykle widzę słupek. Duże lusterka boczne, dobrze widać do tyłu mimo przyciemnianych szyb
~Szejki
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Widoczność do przodu wzorowa. Trójkątne okienka w drzwiach poszerzają pole widzenia. Do tyłu jest bardzo dobrze, kamera cofania spełnia swoje zadanie.
~setariff
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Do przodu świetna. Do tyłu już nie. Mała i wysoko zaczynająca się tylna szyba ogranicza pole widzenia. Tu z pomocą przyjdzie kamera cofania.+
~pierwsze subaru
Crossover 2.0i 150KM 110kW
do tylu tak sobie - kamera to rekompensuje ale ostroznosc wskazana - wszystkiego nie widac, przod dosc wysoki wiec przy parkowaniu trzeba brac to pod uwage
~pmwas
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Dobrze. Kamera cofania zapewnia dobrą widoczność do tyłu, do przodu - standard, lusterka boczne dobre. Nic do dodania.
Subaru XV I Crossover