Lista ocen Suzuki Grand Vitara I Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW 1998-2005 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nicoz
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Słabo. Mam wersję z automatyczną klimatyzacją, ale to fikcja. Klimatyzacja jest sprawna i przeserwisowana, filtr nowy. Mimo to auto paruje nawet przy małym deszczu. Klimatyzacja nie trzyma dobrze temperatury, zazwyczaj działa za mocno, lub za słabo (prawdopodobnie wina kiepsko umiejscowionych czujników temp. wnętrza). Ogrzewanie - bardzo mocne. Wada - nawet na min po chwili trzeba wyłączyć ogrzewanie, by się nie ugotować. Po chwili znów...
~cokx@wp.pl
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Mi bark klimy nie przeszkadza. Zaoszczędziłem 3 tyś. W zimę wentylator mógłby lepiej dmuchać, ale tragedii nie ma. Lato szybki w dół i należy sobie przypomnieć zaoszczędzone 3 tyś i wtedy idzie przeżyć :)))))
~gwito
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Ok. Grzeje szybko, chlodzi dobrze. Moze malo precyzyjnie kontroluje temperature. Podgrzewane fotele na plus
~Krzysiek
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
w lecie klima działa, ale przez duże powierzchnie szyb trzeba chwili , aby się schłodziło , grzanie ok.
~Adrian
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
klimatyzacja przekłamuje, można ustawić tylko zimno lub gorąco - wszystko pomiędzy to chyba ściema
~pandan
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
szybko sie nagrzewa ale w zimie mam wrażenie że systm nie kontroluje temperatury .....
~Arnold
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
dobra wetylacja bierna nawet przy wyłączonej dmuchawie, szybko nagrzewa się zimą no i podgrzewane fotele
~barbarez
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Jedynie sprężarka i wentylator klimy chodzi trochę głośno, ale w końcu ma 16 lat
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
chyba po 125 tyś trochę siada mi klima przestaje pracować gdy samochód stoi .
~slawvonwoz@wp.pl
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Opanowanie \"kombinacji\" z AutoKlimą wymaga jednak trochę doświadczenia.
Suzuki Grand Vitara I Standard