Lista ocen Suzuki Jimny III (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Powinienem tutaj dać 5 gwiazdek, a zarazem ani jednej. Porównując np z Oplem Fronterą Long, w jimnym nie ma miejsca, ale tylko debil by się spodziewał, że mogłoby być go tyle samo lub więcej. Jechaliśmy w cztery osoby na wakacje i żyjemy, ale rewelacji nie ma. Mam zamiar jeździć we dwójkę. W bagażniku mam małą butlę (20L) co dodatkowo ogranicza, ale dwie osoby z gratami wędkarskimki, na ryby sie mieszczą(jak oczywiście położę siedzenie)....
~husky
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Samochód jest oczywiście 4 miejscowy i z miejscem jest dość \"krucho\". Zajmowanie tylniej kanapy dość utrudnione. Zaletą wąskiego wnętrza jest to że podczas jazdy w terenie, jesteśmy jakby \"uwięzieni\" i nie latamy po całym samochodzie ;) Bagażnik symboliczny. Na pewno nie jest to samochód dla rodziny, ale już dla 2 osób, które wożą zakupy z marketu i szaszetkę do pracy - sprawdza się świetnie.
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
nielegalnie pykam czasem krotkie trasy nawet w 5 osob, tzn. krotkie odcinki po miescie. 4 facetow, 1 kobieta, w tym kumpel 1,97 wzrostu. jak na taki wozek, super! 2 osoby z bagazem jada bardzo wygodnie. maksymalnie przejechalem 400 km jednorazowo. na dluzszej trasie moze byc ciezko, no ale... kiedys ludzie jezdzili maluchami do bulgarii i dawali rade... :)
~wektor1
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Na moje potrzeby wystarczy (podróżuje 1-2 osób), tylne siedzenia są u mnie zawsze złożone i nie korzystam z nich, w stanie takim przydałoby się zabezpieczenie przed przesuwaniem się do przodu ładunku (uzywam maty do przewozu psów, wygląda to nieszczególnie). Tylne siedzenia niewygodne i trudno dostępne.
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Z przodu świetnie. Z tyłu fatalnie. Właściwie należy tą niewielką terenówkę traktować jako auto dwu osobowe. Po pozbyciu się tylnych foteli bagażnik może pomieścić znacznie więcej. W przypadku wożenia tylnej kanapy można mieć problem ze zmieszczeniem większych zakupów. No, chyba że na kanapie.
~marian
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Z przodu dla dwóch średnich osób OK. Ja mam 176 cm fotel do tylu na maxa.Robię tym autem wyjazdy do 500 km , da sie wytrzymac. Z tyły jest gorzej , wysoka osoba na dłuższa trase się umeczy. Bagaznik malutki. Większy bagaż na dach w boksie , rowery 3 szt na wieszak na haku holowniczym ok.
~wujotem
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
zgodnie z zasadą mały samochód nie może mieć dużo miejsca w środku, ale można się zmieścić tylko trzeba popieścić. jak na tej wielkości samochód to 5 gwiazdek jak na przestrzeń wogóle to są samochody które są większe.
~Kavuka
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
No, tutaj brakuje troche miejsca. Widac, ze starali sie japonczycy aby bylo to jakos dobrze. Mozna powiedziec, ze na 2 osob, lub max z 1 dzieckiem jest ok. Jesli 3 dorosli to juz jest klopot z powodu braku 4 drzwi.
~Piotr
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Nic się nie zmieniło, nadal jest to coś rozmiaru seicento. Dla osoby wysokiej powyżej 190cm (ja) trzeba się przyzwyczaić do pozycji za kierownicą kiedy fotela się już nie da bardziej cofnąć.
~Lena
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Największy mankament tego auta. Chociaż jeżdżę zwykle sama więc zazwyczaj nie ma problemu - o ile nie robię większych zakupów bo bagażnik mikroskopijny... Na wyprawy rodzinne mamy większe auto.