Lista ocen Suzuki (3152)

3,4
~janek
Minivan 1.3 i 16V 76KM 56kW
Fajny pomysł na auto ale jak na samochód japoński słabiutka jakość wykonania. Slaby lakier, słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Cale szczęście ze bardzo prosto skonstruowany a łatwym dostępem prawe wszędzie. W środku tani plastik, słabiutkie siedzenia. I tylko cztery miejsca. Duzo miejsca dla pasażerów i kierowcy nawet tych bardzo wysokich. Po 200 tys. km silnik pali 1l oleju na 1000km i i kopci na niebiesko na zimnym silniku.
~Dj
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Bardzo przyjemne auto jak na najtańszego po Dusterze czteronapędowca. Wielka niewiadoma, mikroskopowy silnik 1.0 miło rozczarowuje. Jakość wykonania i materiałów w wersji premium bardzo dobra. Kontrowersyjny wygląd w realu jest OK. i jak sie okazało wyprzedza trendy (patrz masserati Lavente).
~Michalis
Suzuki Swift V
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Opisuję wersję 4x4 (niestety w AutoCentrum nie ma opcji wybrania takiego napędu) Drugi samochód w rodzinie. Kupiony dla dojazdów do pracy po wąskich lokalnych górskich drogach. Doskonale sprawdza się w tej roli. Przestronna kabina, przewidywalny układ jezdny (nie jest to co prawda Subaru jeżeli chodzi o pewność prowadzenia w ostrych zakrętach). Zimą najszybszy na drodze... Prosty samochód, który ma dowieźć do celu. Mankamenty: moc silnika...
~EatCous
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Samochod zadowoli tylko niewybrednego kierowce. Auto jest praktyczne, mało pali, jest idealne do miasta. Ale jest wykonane byle jak, najtaniej jak mozna.. Jest wyprodukowany na Wegrzech, nie w Japonii i z zamiarem przeznaczenia go na rynek europejski po niskiej cenie.Wersje tego auta na inne rynki sa duzo ciekawsze, ten ma niewiele z Suzuki raczej wyglada i jezdzi jak Opel niestety!
~Straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
To moja druga opinie tym razem po roku użytkowania. Zdania nie zmieniam. Auto bardzo dobrze zbalansowane między jazdą miejską i trasą. Przestronne i wygodne. Trasy po 400-500 km w jedną stronę pokonywane bez negatywnych odczuć zarówno z perspektywy kierowcy jak i pasażerów.
~ZwyklySzaryMati
Suzuki Swift III
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Swiftem jeżdżę 1,5 roku, idealne auto na dojazdy do pracy, dla początkujących kierowców czy jako robocze auto do miasta. Poza pękniętym (zgnitym) amortyzatorem, który mnie unieruchomił auto nigdy mnie nie zawiodło. Spalanie max. 6l, można zejść niżej, ale też bez szału. Części bardzo tanie, dostępność dość dobra.
~Bonzo
Suzuki Grand Vitara I
Standard 2.5 i V6 24V 144KM 106kW
Wystawiam najwyższą możliwą notę. Auto mnie niezmiernie pozytywnie zaskoczyło. Jest to samochód nieduzy, ale możliwości jego sa całkiem spore. Auto na ramie. Pojazd jest bardzo prosty, manualnie załączany przedni napęd, manualny reduktor, klasyczna skrzynia rozdzielcza. Absolutne minimum elektroniki - wszystko logiczne, bez żadnych zbędnych udziwnień.
2,9
~Betka
Minivan 1.3 i 16V 76KM 56kW
Moim skromnym zdaniem mimo fajnego pomyslu na auto, ktore jest autorstwa japonczykow auto rozczarowywuje mocno na minus. Kazdy kto wsiadzie do auta a wczesniej spedzi lata za kolkiem japonskich samochodow z lat 90-tych bedzie takiego zdania jak ja, Poza pomyslem na auto, ktory jest doskonaly reszta zawodzi bo Suzuki podobnie jak inni producencji z kraju kwitnacej wisni zdecydowalo sie skonczyc produkcje aut dobrych, dopracowanych, trwalych, z...
~white-star
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Mam to auto od nowości, już ponad 2,5 roku i z perspektywy czasu oceniam je dobrze. Szukałem auta z wyższym zawieszeniem i silnikiem benzynowym a do tego napędem 4x4 i ceną poniżej 100k i w owym czasie był to w zasadzie jedyny wybór. Teraz żałuję jedynie że nie poczekałem z zakupem do nowego roku, tylko zapłaciłem podatek od nowości.
~Kacper
Suzuki Baleno III
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Ogólne wrażenia- Auto wykonanie jest bardzo solidnie, nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy. Jakość materiałów w porównaniu do Opla, bardzo podobnie, z tą różnicą, że bardziej podoba mi się design Baleno, pewnie dlatego, że nowsze, ładniejsze i nie tkniętę uzytkowaniem ;) Wygląd zewnętrzny to totalnie moja bajka, ma bardzo fajnie podkreślone linie, które są dość sportowe. Wysoka dupka, mega ładne klosze z przodu i genialny grill. Ogólnie robi...