Lista ocen Suzuki Swift II (155) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Mój swift jest 3 drzwiowy, z przodu miejsca jest wystarczająco dla kazdego, no moze w zime w grubych kurtkach mozna sie czasem spotkać z ramieniem kolegi :), z tyłu właściwie nie jeżdze, ale tam też nie jest źle (a mam 180 cm wzrostu i mieszcze sie spokojnie) miejsca na głowe więcej niz np w maździe 626 i oplu calibrze, przy maksymalnym odsunięciu fotela przedniego do tyłu panowie mogą mieć troche mało miejsca na nogi, ale przeciętna...
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dla mnie Swift jest 3 osobowy i jako takiego go oceniam. Przestrzeni w przednim rzędzie siedzeń nikomu nie powinno zabraknąć. Mam 190 cm wzrostu i jeździłem niejednym autkiem, w Swifcie znajdziesz więcej miejsca na nogi niż w BMW serii 3 czy Saabie 9000cse. Jest to ogromny plus tego auta, i chyba tylko dzięki temu długie trasy są w nim nawet przyjemne (można poruszać nogami, układać je na różne sposoby). Drugi rrzad siedzeń to raczej śmieszna...
~sudoshner
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochód do naprawdę wygodnego (mimo małych gabarytów) przewozu dwóch osób. Osoby siedzące z tyłu mogą czuć się jak w puszcze jeżeli pasażer z przodu odsunie się do końca. Jak myśli ktoś by kupować ten samochód jako rodzinny to zdecydowanie odradzam, mały bagażnik (280 litrów) nie pomieści bagażu 4 osobowej rodziny. Nie znaczy to, że z tyłu nie ma miejsca, można spokojnie przewieźć 5 osób jednak mogą czuć się skrępowani przytulając się do siebie.
~osa
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest wystarczająca ale wyższe osoby mogą mieć problemy . Jak woziłem kumpla 190 cm wzrostu kolanami przeszkadzał w przerzucaniu biegów ;) . Dla mnie 175 wzrostu w sam raz . Z tyłu miejsca dla 2 osób wystarczy na krótkich dystansach można wysiedzieć . Przestrzeń bagażowa po złożeniu siedzeń jest imponująca , przewoziłem już duże pralki bez problemu .
0,0
~efree
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
w mojej wersji posiadałem fabryczne kubełkowe fotele i daję im bardzo duży plus, pasażere z przodu mogą podróżować naprawdę komfortowo jak na tak mały samochodzik, jednak tylnia kanapa a szczególnie miejsce na nogi daje wiele do życzenia, jesli prowadzi ktoś wysoki i dopasuję do siebie fotel to niestety usiąść za nim będzie miało problem nawet drobne dziecko
~ejnoej@gmail.com
Sedan 1.3 68KM 50kW
Mogłoby być minimalnie szerzej, choć pewnie się czepiam. Mierzę ponad 190cm wzrostu i jest mi wygodnie a za mną spokojnie mieści się pasażer podobnego wzrostu. Jak na wielkość auta - jest wręcz doskonale! Polo się chowa, choć to teoretycznie ten sam segment... Nawet Punto II wymięka, w środku po prostu jest wygodnie!
~ejnoej@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Przy tych gabarytach pojazdu, jest na prawdę więcej niż dobrze! 4 osoby o wzroście ponad 180cm nie narzekały na niewygodę. Podróż w piątkę byłaby jednak niewygodna, choć możliwa na krótką trasę. Bagażnik wersji sedan bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, można zapakować 3 worki ziemniaków i jeszcze zostanie miejsca na skrzynkę piwa...
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na takie male miejsc dla pasazerow i kierowcy jest pod dostatkiem. Maly jest jedynie bagaznik no i wada jego jest to ze nie da sie do niego ladowac od wysokosci zderzaka. Trudno; auto ma byc tanie i tu zaoszczedzono .Jest to male autko przeznaczone do jazdy po miescie.Sa ludzie ktorzy nie wykorzystuja nawet takiego bagaznika
~dabrowskir@zetokatowice.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Małe auto - mało miejsca. Tym bardziej że w takiej małej bryle zmieszczono jeszcze całkiem spory bagażnik (280 l). Niemniej sziedzę raczej wygodnie, ale cztery dorosłe osoby w kilkustekilometrowej podróży nie mają sie fajnie. Przestrzeni wystarczy natomiast dla 2 dorosłych osób i dziecka + oczywiście góra bagaży.
~Marcin
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Auto jest malutkie, ale niesamowicie pojemne - przestrzen wykorzystana na max, jak za starych dobrych czasow. Zmiesci sie rodzina tlusciochow (z przodu i z tylu beda ciagle mieli miejsce na nogi). Jesli jada 2 osoby, to zmieszcza sie z nimi 2 gorskie rowery niezlozone (Swift 5 drzwiowy).