Lista ocen Suzuki Swift II (138) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
2 razy wiemianiana chłodnica w ciągu 2 miesięcy (pierwsza była kupiona używana, druga naprawiona - znakomicie), pękły przewody paliwowe wychodzące z baku, nie działa ogrzewanie tylniej szyby
~SUZA THE BEST
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Suzuki to Suzuki. Nie ma prawa się zepsuć i basta. (Przynajmniej ja nie miałem żadnej awarii - wszystkie sprawy warsztatowe związane były z obsługą eksploatacyjną: olej, klocki, tarcze, rozrząd, świece)
~Łukasz
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Żadnej poważnej usterki przez tyle lat heheheheheh 300 tyś na benzynie, 150 na LPG. -Łożysko po 18 latach eksploatacji- koszt 250 zł. -Tłumik- eksploatacja LPG... OPONY .......
~alfred
Sedan 1.3 68KM 50kW
jeżdżę już nim 3 lata nic poważnego się nie zepsuło! Wymieniłem tylko wahacz (100 zł) i błotnik bo zaczęła rdza już brać.. za tą cenę chyba najbardziej niezawodny samochód!!!!
~jan
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
po 150000 pęknięte tłoki i wymiana wachaczy, lekka korozja dachu koło uszczelki szyby przedniej i lekka korozja podwozia i oczywiście tłumik 2 końcowe odcinki co 2-3 lata
~sudoshner
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Maskę otwieram tylko żeby dolewać płyn do spryskiwaczy raz na miesiąc. Rdzewienie na nadkolach. Jednak małym kosztem (do 100 zł max.) można usunąć rdzę samemu.
~Mario
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Odpukać, ale to największy plus auta. Mimo zaawansowanego wieku nic się nie dzieje. Aż czasami człowiek przeciera oczy ze zdziwienia!!!
~Michał
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Przez okres użytkowania przezemnie tego samochodu nie miała miejsca żadna poważna usterka i nic nie zapowiada żeby miała takowa nadejść.
~młody
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
żadnych poważnych usterek . wymieniłem tylko pompę wodna i chłodnicę ale to w wyniku kolizji spowodowanej przez poprzedniego właściciela
~Fappo9
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Mówią, że Swifty MK2/MK3 produkcji Japońskiej są trwalsze, od tych produkowanych na Węgrzech (można to poznać po numerze VIN). Mój jest Made in Japan.