Oceny Suzuki Swift II Sedan

Najnowsze oceny Suzuki Swift II Sedan

3,8
~LUC, pitulalukasz@tlen.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Jak za te pieniądze to rewelacja. Jeżeli ktoś nie będzie oczekiwał od tego modelu szybkości PORSCHE, zwrotności BMW i komfortu Merca to będzie naprawdę zadowolony. Ja za swojego pół roku temu dałem 4,2tys. zł. Samochód od piewrszego właściciela z Niemiec, przebieg 64tys. (książka), klima, wspomaganie, elektryczne lusterka, immobilaizer, roczne opony letnie. Jedyne co bardzo przeszkadza to zby miękkie zawieszenie z tyłu samochodu. Mój nawet jak...
3,6
~kamilst1@vp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Pomimo, że auto nie sprawia większych problemów, to jednak nie daje powodów do zadowolenia.Dynamika auta jest ledwo wystarczająca, skrzynia nie lubi szybkiej zmiany biegów.Tłumienie jakichkolwiek nierówności jest wręcz okropne, co wraz z kiepskim wyciszeniem i nienajlepszymi fotelami sprawia, że podróże tym autem do przyjemności nie należą. Jednakże niskie koszty eksploatacji i wysoka niezawodność są wystarczającymi argumentami na wydanie...
~Kuba
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Polecam wszystkim serdecznie, jak na 25 letni samochód spisuje się rewelacyjnie. Powoli zaczyna go brac korozja, ale dalej jezdzi. Nie wiem jaki ma przebieg, bo ma 5 cyfrowy licznik, rownie dobrze moze byc to 136 jak 936 tys km
~ojciecmajster
Sedan 1.3 68KM 50kW
Generalnie bardzo dobre auto na dojazdy do pracy. Spalanie nie duże i utrzymanie nie jest kosztowne. Na dłuższe trasy raczej nie polecam, jednak śmiało można w cztery osoby zrobić raz na jakiś czas wypad za miasto. Bagażnik jest dość duży i pozwala na zapakowanie większości swoich klamotów.
2,8
~nigdy więcej Suzuki/ to badziew!
Sedan 1.3 68KM 50kW
bardzo przeciętnie, raczej gorzej niż lepiej. W sumie to źle. Auto przereklamowane - użytkownicy, którzy chwalą ten samochód nie znają się zupełnie na technice albo nie jeździli innymi autami. Takich samochodów nie powinno się kupować, bo zaraz po kupnie naprawy przewyższą koszt zakupu. Zbyt delikatny samochód, zbyt lekki - jedyny plus to 4 drzwi i małe zużycie paliwa.
~Łukasz
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Kto ma niech się cieszy heh. Jak dla mnie auto ideał. NIEZAWODNOŚĆ , EKONOMICZNOŚĆ ZRYWNOŚĆ-to są główne cechy i zalety.Nigdy mnie nie zawiódł w drodze , zawsze dojechałem do celu. i to mi się w nim podoba. Auto ma 19 lat i będę nim jeździł dotąd aż padnie naprawde i powie że idzie na emeryture hehehe. NOWE SWIFTY TO CHYBA NIE TO SAMO CO KIEDYŚ , CIEKAWI MNIE TO BARDZO.
~ejnoej@gmail.com
Sedan 1.3 68KM 50kW
Najważniejsze dla mnie są koszty eksploatacji i bezawaryjność a tu Swift rozkłada konkurencję na łopatki! Brakuje komfortu ale co mi tam! Jest frajda z jazdy... POLECAM ZARÓWNO JAKO PIERWSZE AUTO JAK I DLA RODZINY - wersja sedan
~graba87@o2.pl
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Juz go nie mam bo jakis pijany kierowca wjechal mi w tyl samochodu przy predkosci 150km/h, pol samochodu nie ma, ale ja na szczescie przezylem bez zadnych powaznych obrazen. Wiec moge stwierdzic ze jest bezpiecznym samochodem.
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Niezawodny, ekonomiczny a jednocześnie dosyć "żwawy" samochód o sporym bagażniku /sedan/. Może dla niektórych - zbyt twardy i niezbyt cichy w środku. Z moich obserwacji - dobrze znoszą jazdę nim pasażerowie cierpiący na chorobę lokomocyjną.
~ejnoej@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Tani środek lokomocji, zapewniający przyzwoite osiągi i umiarkowane zużycie paliwa. Ceny części zamiennych wyższe niż np do Fiata, ale obecnie szeroko dostępne są tanie zamienniki na prawdę dobrej jakości. Komfort mógłby być wyższy a wyposażenie lepsze, ale za to Swift ma ponadprzeciętną bezawaryjność i świetnie się prowadzi :)
Suzuki Swift II Sedan