Lista ocen Suzuki Swift III (151) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pitziebas@pf.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wytarla sie w duzym stopniu tapicerka pod nogami tylnego pasazera. Niezbyt dobre wykonczenie wnetrza (nierowno poukladane plastkiki). Odkleila sie takze uszczelka tylnej szyby (na zewnatrz)
~Dominik
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Nigdy mnie nie zawiódł, 7 lat bez wizyty u mechanika, tylko zmiana oleju, klocków, paska, świec, filtrów - nic więcej, a auto jak widać z przebiegu w garażu nie stoi
~Darek67
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Przejechałem prawie 201 tys. km i każdemu życzę takiego pewnego auta! Zmieniono w nim tylko kilka żarówek (m.in. oświetlenie tablicy rozdzielczej) i to wszystko!
~przemo poznan
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
piora wycieraczek tylko na rok w tylna polke musialem wstawic aluminiowy pret 111 cm. czasami cos stuka na tylnej osi na malych dziurach brakuje kontrolki wlaczonych swiatel
~jesis@sote.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
w ciagu 1,5 roku dywaniki oderawły się od progów, zerwane sznurki od półki tylnej, kratka od nawiewu wpadła do środka, za krótki kabel antenowy itd. Po prostu "Madziar "
~użytkownik
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Masakra, wieczne usterki, wyprowadzające z równowagi. Jak już się wdepnęło i kupiło autko trzeba mówić B i likwidować co chwila wszystko.
~Maniak Świstaka
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Popsuł się tylny spryskiwacz. Tylko tyle i aż tyle, bo w tym samochodzie nie ma się co psuć. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie mam nic na wyposażeniu:P
~cimir@op,pl
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Drobne usterki oczywiście się zdarzają , ale są to naprawdę drobnostki typu - zepsuta wkładka zamka przy klapie do wlewu paliwa czy zepsuta zapalniczka.
~pp220@op.pl
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Brak. Tylko eksploatacja. Wymieniłem po 44 tys klocki i tarcze. Zamienniki dostepne bezproblemowo w rozsądnych cenach (tarcze 110 PLN sztuka)
~AP
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
w pierwszym roku popsul sie rozrusznik, walek napinacza paska rozrzadu i jeszcze kilka innych drobiazgow, teraz ciagle cos stuka albo skrzypi