Lista ocen Suzuki Swift III (151) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paruch paruch@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przy przebiegu ok. 10kkm zablokowała się dźwignia zmiany dopływu powietrza (obieg wew./zew. ) Drobiazg ten usunięto w ramach gwarancji
~Łukasz-wiesia18@op.pl(żony)
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
na słupkach jest czarna folia(po powrocie z Włoch musiałem wymieniać)dobrze że na gwarancji,szkodaże nie lakierowane
~paruch@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Po prostu wpieprzające są skrzypienia plastików. Cholerne bratanki!!! Ale jak to zlikwiduję to będzie cudownie
~Jasiek woj.podkarpackie janpol22@wp.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Działał-nie działał przełącznik dmuchawy wymienili w ramach gwarancji, trochę trzeszczą plastiki, reszta bez zastrzeżeń
~Migel
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Coś się znajdzie.Pierdoły jakieś.O niebo lepiej niż w większości fordów,opli i francuzów...
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Przez 3-4 lata ok. Potem coraz częściej coś się psuło. Teraz masakra... (Moje autko ma duży przebieg)
~Mariusz
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
jedynie zepsuty przełącznik ogrzewania tylniej szyby, a tak nie ma sie do czego doczepić
~bobek
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
przez 2 lata padła mi tylko uszczelka pod aparatem zapłonowym - zamiennik kosztował 50gr.
~Marek
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
po prawie 6 latach i 110000 km przebiegu wymieniłem pierszą żarówkę, poza tym żadnych innych napraw
~Marek
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Wymiana termostatu na gwarancji - raz się przyciął i zaraz się odblokował ale wymienili bez gadania.