Lista ocen Suzuki Swift III (151) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pol
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
raz mi się zdarzyło nie domknąć drzwi i... paliło się światełko w środku - wyczerpało aku po całej nocy ; popchałem 3 metry odpalił...aku w czasie jazdy się naładował a ja sobie zmieniłem żaróweczkę w środku na LED ..i problem zniknął - sprawdzone ;o)
~Sebastian
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
życze każdemu innemy takiej bezawaryjności... 5 lat jeżdze i jedyne co zrobiłem poza wymianami oleju płynów świec i wycieraczek to wymiana po 75 tys klocków hamulcowych. czasem tym autem jeżdzi moja żona i widze jak je traktuje... auto nie do zajechania!!!
~whitek77@wp.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Mechanizm opuszczania szyb to jakies przeklenstwo. Duzo zastrzezen mam do lektryki. Podswietlenie tablicy rozdzielczej dziala tylko po porzadnym uderzeniu z gory...... Piszczydelko od swiatel i otwartych drzwi dziala jak mu sie chce..
~Wienio
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
po zakupie musiałem usunąć kilka drobnych usterek, jak uszkodzone wypełnienie fotela kierowcy, czy wentylator chłodnicy, ale to drobnostka, jak i groszowe sprawy. Poprzednie auto było o wiele bardziej problematyczne.
~remyzero@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Po latach może zepsuć się włącznik ogrzewania tylnej szyby, włączniki automatycznego włączenia lampki we wnętrzu, przełączniki ryglowania drzwi z zewnątrz. Są to jednak sporadyczne przypadki i łatwe w usunięciu.
~Piotr B.
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Jest to zresztą zbieżne z testami ADAC - w których Suzuki Swift znalzalo się, pod wględem niezwodności mierzonej wśród 10-letnich, na 3 pozycji zaraz po takich autach jak Toyota Corolla i Mazada 323F.
~Michał
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Byłoby idealnie, gdyby nie przepalające się żarówki- 2 w pół roku, ale swifty podobno tak mają. Poza tym odnotowałem drobny wyciek oleju z siłownika tylnej klapy;) i to na tyle z usterek.
~Ellute
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Jeżdżę od niemal roku, zainwestowałam w: 1 wahacz, 1 przegub, pasek rozrządu z pompą, świece NGK, akumulator Centra + kable zapłonowe, kopułkę i palec. Na tym wszystkim akurat oszczędzić się nie da.
~juliusz
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
muszę wymienić sworzeń w lewych drzwiach, które się nieco opóściły (mam trzy drzwiową wersję Swifta)i nie wiem dlaczego ale nie działa mi elektryczna regulacja lusterek, która według mnie to zbytek
~Piotr W. (bemowo@go2.pl)
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
doskonały do miasta i poza miasto, trochę elementy wykończeniowe mogliby dopicowań widac, że Swifty składane u Węgrów stanowią masówkę z plastiku w dosłownym tego słowa znaczeniu; prościej być już nie może;