Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 3d (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Przy instalacji LPG należy często kontrolować stan luzów zaworowych. Zaniechanie tego prowadzi do wypalania gniazd zaworów wydechowych i głowica jest do wyrzucenia. Sam silnik też kosztuje ok. 2-2,5 tys. złotych To wysokoobrotowa jednostka, więc warto wybierać oleje lepszych producentów. Wydłuży to żywotność układu korbowo-tłokowego i łańcucha rozrządu. Krótko mówiąc - jak dbasz, tak masz.
~dominik
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Po 91.000 poszła uszczelka prawego wahacza. Koszt wymiany 200 PLN. Jedyną poważną wadą jest lakier tego auta. Może to skutek oszczędności (wybrałem wersję \'nie-metalic\'). Byle kamień spod tira i lakier po prostu schodzi. Obecnie naliczyłem już kilkanaście! \'dziurek\'
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Oby tak dalej chociaz moj stopien zadowolenia z ASO (szczegolnie SUZUKI BORON w D.G.) jest odwrotnie proporcjonaly do mojego zadowolenia z autka. Generalnie nic sie nie dzieje, poziom oleju prawie sie nie zmienil (9000 km...), szkoda ze benzyny jednak trzeba dolewac.
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Auto podczas użytkowania nie miało poważnych usterek. Jedyne jakie doświadczyłem: wymiana sprzęgła przy 130 tyś. Co rok wymiana przegubów oraz tuleji, ale to tylko ze względów na podróże po trudnych trasach z dużymi ubytkami w nawierzchni.
~Cubusb
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Łożyska skrzyni biegów przy 55000 km - 1000 PLN Termostat przy 40000 km - zamiennik od Clio i tyle w temacie napraw. Ani zawieszenie ani hamulce jak na razie nie były ruszane i jeszcze sporo życia przed nimi!!!
~R
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Dość często przy rozgrzanym silniku nie można go ponownie odpalić, choć rozrusznik kręci. Ciągłe problemy z wybieraniem poszczególnych biegów, z czym ASO nie potrafi sobie poradzić!
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Jak na razie brak i oby już do końca mojego panowania nad tym kochanym samochodem.
~lidamara
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Po 20 tys. zepsuła się sonda lambda. Dobrze, że jeszcze na gwarancji.
~Sergio
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
NIC się jeszcze nie zepsuło ale auto jest z Japonii a nie z Węgier.
~qba
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
jak wyżej. brak jakichkolwiek usterek
Suzuki Swift IV Hatchback 3d