Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW 2004-2010 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Jak na tak małe wymiary, bardzo zaskoczyła mnie ilość miejsca z tyłu. Pasażerowie nigdy nie skarżyli się na niewygody. Fotel kierowcy reguluje się w trzech płaszczyznach. Również kolumna kierownicy jest regulowana, co ułatwia zajęcie odpowiedniej pozycji za kierownicą. Z czasem, z racji profilu fotela, potrafi wytrzeć się w nim dziura w siedzisku (od wsiadania) i oparciu (od pasa).
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Biorac pod uwage rozmiary auta - zaskakujaco dobrze. Bagaznik niby maly (grubo ponizej 300l) ale nigdy mi nie zabraklo miejsca (po zlozeniu tylnej kanapy), zdarzylo mi sie juz przewozic rower trekkingowy, telewizor itd. Dla 2 osob spokojnie wystarcza.
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca dla dwójki ludzi sporych rozmiarów. Nie jest to samochód rodzinny więc nie interesuje mnie komfort ludzi jadących z tyłu. Wiadomo 4 osoby plus bagaż nie wchodzą w grę, ale jest dobrze.
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
wersja 3dr - homologacja tylko na 4 osoby - pasażerowie z tyłu się mieszczą, z przodu jest aż za dużo miejsca, jako auto dla młodej osoby podrózującej samotnie, bądź w jednoosobowym towarzystwie jest idealnie
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Z przodu komfortowo wygodne kubełkowe fotele. Z tylu nie ma tragedii , głównie za sprawą małej przestrzeni bagażowej na rzecz miejsca z tyłu. Dla 4 osób ok .
~qba
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
mimo że to małe auto, miejsca starcza dla 4 osób spokojnie, bagażnik niby niewielki, ale pakowny, w razie czego można złożyć tylną kanapę
~mikrecz@gmail.com
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Dla kierowcy i pasazera - cale mnostwo, szczegolnie nad glowami. Z tylu - praktycznie tylko dla dzieci, pomimo ze to 4-osobowy samochod.
~suzuki x3
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
nie rozumiem jak w tak małym aucie może być tyle miejsca, ale to chyba kosztem bagażnika, który jest krótki, ale bardzo głęboki i pakowny
~Monika
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Jak dla mnie dla kierowcy dużo miejsca, dla pasażerów z tyłu może być ciasno. Dodatkowo niekomfortowo się tam wchodzi.
~Czesław
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
niby sure fotele wysokie, sportowe, bardzo dobre trzymanie boczne ale za krótkie siedzisko brak podparcia ud co staje się męczące.
Suzuki Swift IV Hatchback 3d