Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Na razie mam mały przebieg i jedyna uwaga dotyczy lekkiego \"trzeszczenia\" w prawym mcphersonie przy skręcaniu na b. małej prędkości. Prawdopodobnie zaciera się już górne łożysko oporowe.
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
tylko rzeczy domontowane w ASO przy zakupie wymagaja poprawek. Samochod spasowany bardzo dobrze, powloka lakiernicza dobrej jakosci, plastiki w srodku i skora na kierownicy bardzo OK.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Nieszczelny przewód klimy, zapowietrzone hamulce. Źle zainstalowany zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego. Zjarany wentylator chłodnicy. Montowany w Chinach to i mam.
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
nic się nie dzieje zrobiłem 10 000 przez rok jest moim drugim autem w rodzinie więc przebieg rozbija się na dwa auta, właśnie jadę na drugi przegląd
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
dostęp do tylnego rzędu siedzeń nie specjalny tzn trzeba mocno wajchą szarpnąć żeby przednie siedzenia pojechały do przodu
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
poza haczącą skrzynią wszystko ok, jeżdżę tym autem od 20 tyś km i narazie 0 jakichkolwiek usterek
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
auto mam od miesiaca- padla mi lampka w srodku i nie jest to ani bezpiecznik ani zarowka
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Wystąpiło kilka drobnych usterek. Głównie eksploatacyjnych.
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jest niezawodny.Po 15 000 km - nic nie można mu zarzucić!
Suzuki Swift IV Hatchback 5d