Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jestem designerem z zawodu i mógłbym się do drobiazgów przyczepiać,ale to \"spaczenie\" zawodowe...Fotele przednie dobrze wyprofilowane! Mam kłopoty z kregosłupem i tu rewelacja! 14 godzin jazdy /1200km trasy/i było OK!!! Deska rozdzielcza\"uwiodła\" mnie swoją elegancką prostotą i rozmieszczeniem przycisków i pokręteł. Kierownica \"dała się ustawić\" do mojego wzrostu.Widoczność w lusterkach bez zarzutu!
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Tablicja rejestracyjna, wskaźniki, itp. wszystko na miejscu i wygodnie. Koszmar to krzesła które zostały zainstalowane w miejsce foteli. Są brak trzymania przy hamowaniu (leci się na kierownice), pozycja zawsze zbyt wysoka, brak podparcia lędzwiowego. W efekcie poczucie bezpieczeństwa spada przez siedziska. Nalezy tez dodac ze oryginalne radio i glosniki są do bani.
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Wszystko tam gdzie być powinno. Maly minus za przełącanie wyników chwilowego i średniego zużycia paliwa. Trzeba sie mocno wychylić będąc sredniego wzrostu. Nie jest to cos co się czesto zmienia, przynajmniej dla mnie więc nie jest to specjanie uciążliwy mankament.
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Auto za 50k pln musi oferować coś więcej niż średniej jakości wyposażenie i jakość wnętrza. Użyte plastiki pozostawiają wiele do życzenia. Pierwsze oznaki eksploatacja pojawiły się już przy przebiegu 25k km ...
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Dla mnie wystrój wnętrza i ergonomia jest na najwyższym poziomie w tej klasie samochodów. Jedynie co mogłoby się przydać to regulacja kolumny kierownicy przód-tył
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
pare schowkow tam gdzie powinny byc, srodkowy wskaznik(ten od spalania) troche rozprasza - moglby byc polaczony razem z reszta na licznikach
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Naprawdę dobrze przemyslane rozwiązania we wszystkim (od silnika po wyposażenie wnetrza, brak zastrzeżeń.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Brak wzdłużnej regulacji kierownicy. Wszystko pod ręką. Koledzy śmieją się z bagażnika oraz dźwięku klaksona.
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
wszystko jest tam gdzie być powinno . w kirownicy sterowanie radiem (fajna sprawa)
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
popielniczka nie podświetlona :-/ radio wygodne ale głośniki (4 razy 16 cm) tandetne
Suzuki Swift IV Hatchback 5d