Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
To jest absolutna rewelacja!!!Pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagą jak wsiadłem do Swifta!!! Chodzi o przestrzeń dla kierocy i pasażera z przodu.Z tyłu już nie jest tak pięknie...Trochę miejsca na nóżki brakuje! Głowy mają dużo przestrzeni w całym pojeździe.To jest samochód dla dwóch osób.Z tylnych kanap po ich złożeniu, robi się olbrzymi bagażnik.Odbyłem z żoną podróż do Włoch i Austrii i było Bardzo OK!!!
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jest dużo miejsca dla dwóch osób siedzących z przodu i troszkę mniej dla pasażerów z tyłu ale to w żaden sposób nie przeszkadza (chyba że masz do pokonania 1000 km. Z uwagi na dość dużą wysokość samochodu przestrzeni nad głową jest bardzo dużo co daje komfort podróży nawet wysokim pasażerom
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jak dla mnie zadużo przestrzeni. Wole bardziej przytulne wnętrza. Z tyłu dużo więcej niż samochodach długości 3,7 metra produkowanych jescze 5-10 lat temu. Bagażnik znośny. Schowki są. Przestrzeń nie jest dla mnie najważniejsza, jest przestrzeń i już.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Samochód jest dość szeroki to i miejsca z przodu wystarcza. Dla 2 osób jest bomba. 5 osób nie ma co ładować do autka. Po złożeniu tylnych siedzeń, przestrzeń bagażowa gucio.
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Auto typowo miejskie. Gwarantujące komfort podróży jedynie na przednich fotelach. Dłuższa jazda na tylnej kanapie jest tylko możliwa w teorii.
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jak na gabaryty tego samochodu, zaskakująco duzo miejsca, o dziwo również z tylu. Wższe osoby siedzac z tyłu mogą dotykac głową podsufitki.
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
przy tych gabarytach nadwozia mogło by być trochę szerzej pomiędzy przednimi fotelami.
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
jestem wysoki a mieszcze się spokojnie wraz z żoną i dzieckiem
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
nawet pasazerowie z tylu maja wystarczajaco duzo miejsca na nogi
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
bardzo dobrze jak na rozmiary auta
Suzuki Swift IV Hatchback 5d