Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Automat. Biegi zmiania baaardzo płynnie. Pozwala łątwo zmieniać przełożenia ręcznie. Dostosowuje sposo zmiany biegów do stylu jazdy. Absolutnie niweluje szarpinięcia przy zdjęciu nogi z gazu. Ostatnie przełożenie bardzo długie, 2700 obrotów przy 100km/h. Dynamiczny w zagresach predkosci 0-30 oraz 80-150. Nadaje sie jazdy miejskiej w starej EU, nie u nas (2 bieg do 115km/h co sprawia że w ciagu samochodów trzeba korzystać z niskich obrotów 2...
~loniu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Beznadzieja, automat któryt tak reklamuja to porazka, przez 1000 km (jakieś 45 dni użytkowania) 2 razy w serwisie, samochod nie nadaje sie do uzytku. Pierwszy raz spotkalem się z nowym samochodem, który po 2 dniach uzytkowania trafia na lawetę a po kilkudziesieciu następnych kolejny raz.
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Automat! Pierwszy w życiu! i się zakochałem.Nie zawsze wychodzi mi tak,żeby zmiana biegów odbywała się płynnie...ale zaręczam,że można tak jeździć!Wiozłem kiedyś człowieka,który jest sceptycznie nastawiony do automatu i był bardzo pozytywnie zaskoczony jakością jazdy!!!
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Krótkie przełożenia, mało precyzyjny drążek, przy większym przebiegu odczuwalny \"luz\" drążka, sporadycznie haczenie pierwszego biegu.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Biegi zmieniają się szybko. Denerwuje mnie wsteczny. Często \"R\" wchodzi za drugim razem, ale wcześniej trzeba zluzować sprzęgło.
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Idealnie wchodzą wszystkie biegi. Delikatnie, płynnie i bez długiego ruchu ręką. Skrzynia jest dobrze stopniowana więc też bez uwag
~krzysztof kk
słabo, kiepsko wchodzi 1 bieg, później już ok pozostałe biegi wchodzą dobrze
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
czasami przycina się przy wrzucaniu wstecznego
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
zmienia płynnie i szybko i przy tym dużo nie pali
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Sztywna, biegi wchodza bez wiekszych problemow
Suzuki Swift IV Hatchback 5d