Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Belka skrętna z tyłu, jak w całej klasie małych samochodów. Ogólny komfort bardzo dobry, zachowanie w zakręcie bardzo poprawne ( w dużej mierze zależy od ciśnienia w oponach Potenza Re 080), wspomaganie ma włąściwą siłe, ale czucie kierownicy podobne do innych aut miejskich, przy 4 osobach komfort bardzo spada (tyl sie utwardza). Ogólnie: ma raczej miękkie i komfortowe zawieszenie które ku mojemu zaskoczeniu nie pogarsza znacząco właściwości...
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Pięknie się prowadzi ten samochód!!! i na prostej i w zakrętach...Tam gdzie stoi znak ograniczający prędkość wchodzenia w zakręt do np.40km/h - ten samochód, robi to z prędkością 70km/h bez żadnych skutków ubocznych!Oczywiście ja jeżdżę tak jak nakazują znaki...
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Ten samochód ma super promień skrętu. Jedynie co powoduje pewien dyskomfort to wspomaganie kierownicy, które nie jest do końca progresywne. Po prostu jest zbyt czułe przy wyższych prędkościach. Koła 185 i 15 cali są na tyle duże, że nie ma co się obawiać mniejszych dziur w jezdniach.
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Zawieszenie gwarantujące bezpiecznie prowadzenie samochodu, dosyć komfortowe o lekkim sportowym zacięciu. Niestety do wnętrza auta dochodzą nieprzyjemne odgłosy stukania i pukania.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Oj. Ładniutko się trzyma drogi. Jak dla mnie mógłby mieć ciut większy prześwit ale w zakrętach jest wielki! Samochodzik nadspodziewanie czuły na boczny wiatr!
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
fabryka na Węgrzech nie popisała się, mój akurat nie wracał na szereg poprawek ale łożysko w tylnej piaście wymieniłem po 40 tys.
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Super. Trzyma sie drogi, aż miło sie wchodzi w zakręty :-) Dosyć sztywne zawieszenie,
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
zawieszenie bez kompromisu -poprzeczne nierówności słyszalne ale za to twarde zawieszenie na zakrętach
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Przyjemnie się prowadzi, dość twardo zawieszony, zwrotny
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
zawieszenie sztywne, doskonala przyczepnosc na zakretach.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d