Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Wyjatkowo dobre wyciszenie. Silnik wyciszony bardzo ładnie, nigdy nie jest natarczywy, hałas tylko powyzej 5500 obrotów. Przy predkosciach stałych nawet 140 km/h silnika nie slychac. Wiatr całkiem cichy jak na te klase, podobnie opony 185/60/15. Ogolnie wrazenie jest wyciszony ponad srednia ze swojej klasy, zdecydowanie ponad. Szczegolnie zaskakuje niski poziom szumów wiatru i dosc stonowany odglos opon.
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Samochód jest bardzo cichy. Jedynie co mnie denerwowało to metaliczny pogłos przy zamykaniu drzwi (wersja 3 drzwiowa). Zdobyłem się na usprawnienie i wykleiłem je od wewnątrz samoprzylepnymi matami bitumicznymi (2 mm grubości). Dodatkowo wygłuszyłem też tylną klapę. Teraz jest idealnie cicho.
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
B dobrze. Milą niespodzianką jest możliwość jechania z otwartymi szybami bez ogluszającego szumu.. , a nawet jest całkiem przywoicie do ok80kmh Z zamkniętymi szybami bez zastrzeżeń. Na światłach lub na parkingu trzeba się wsłuchać czy silnik działa.
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Auto stwarza wrażenie w ogóle niewyciszonego. Do wnętrza pojazdu docierają wszelkie możliwe odgłosy związane z codzienną eksploatacją. Większy deszcze powoduje wrażenie gradobicia.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Po mieście bardzo dobrze. W trasie do 100 jest dobrze. Na autostradzie, przy średnio 130 km/h - dudni mi w głowie po 3 godzinach jazdy.
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
kiepsko do 110km/h można wytzrymać i słychac radio, 110 - 140km/h głośno, powyżej 140km/h słychać już tylko wiatr i silnik .
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Do 110 - 120 km/h, jest dobrze!Powyżej tych prędkości nie do końca jest OK.ale muzykę slychać i rozmawiać też można!
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
kierowca nie jest pod odizolowany od otoczenia (wie co się dzieje z pojazdem) i nie jest to uciążliwe
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
nie jest złe ale mogło by być lepsze
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
nie jest cichy ale warto słuchać silnika i jego 100 koników
Suzuki Swift IV Hatchback 5d