Lista ocen Suzuki Swift IV (16)

~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jestem ciągle bardzo zadowolony z braku usterek,pracy silnika i wyglądu!Wręcz lubię to auto, bo jest zwinne ,szybkie i niezawodne!!!Dziwię się,że w sumie jest ich tak niewiele na polskich drogach, ale to podnosi jego atrakcyjność!!!
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo dobre auto, nie tylko do jazdy miejskiej i nie tylko dla kobiet. Ma fajną stylizację lekko sportową co podkreśla też charakterystyka silnika. Jest estetyczne i użyteczne. Gorąco polecam !
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Zbyt mało mocy w przedziale 2000-3000 oraz 3000-4000. Zbyt duży przyrost mocy po załączeniu VVT na poziomie 4000. (Silnik)
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo miłe autko, dające mnóstwo frajdy z jazdy. Do tego bardzo atrakcyjnie wyposażone w halogeny przednie, podgrzewane siedzenia, klimę, kluczyk elektroniczny - bajer ale całkiem wygodny w codziennym korzystaniu z samochodu. Bagażnik nie jest wielki, ale o dziwo całkiem pakowny, nie sadziłem ze bede tyle w stanie do niego wcisnąć.
4,1
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Daję 4 bo nie ma opcji 4+. Lubię ten samochód. Bezproblemowy, w zatłoczonym mieście jest genialny. Czasami, w trasie tęsknię za bardziej komfortowym.
3,2
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Przeciętne auto, nie wybijające się niczym szczególny.
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo dobry samochód, świetnie przemyslany, łatwo wymienić takie rzeczy jak oleje, czy filtry, bardzo dobre wyposażenie jak na klasę mini, ładne wnetzre, oryginalny wygląd, w środku wszystko proste i jasne bez żadnych udziwnień, dla mnie super, a jeżdziłem już różnymi autami. minimalne wady za działanie skrzyni biegów i hałas w środku
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
fajne zwinne sportowe autko w dodatku ładne minął rok a mnie się chce nim jeżdzić i polecam automatyczną skrzynie biegów
~Alan G
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Autko za te pieniadze rewelacyjne- metoda bezkluczykow czasem denerwuje, po wcisnieciu przycisku na drzwiach moglyby sie otwierac wszystkie drzwi. Szkoda ze takie ciezkie bo 100 kg daloby widoczna poprawe w osiagach i spalaniu
~dobromirt@onet.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
jazda tym samochodem naprawdę poprawia samopoczucie