Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~Abrams
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Oceaniam głownie stosunek ceny do osiągów, tutaj konkuracja się raczej chowa.
~adam1984
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
To już druga ocena mojego autka... Przejechałem nieco ponad 11000 km (pól roku). W zasadzie nie wiele mam dodania od poprzedniej oceny poza dwoma (w zasadzie trzema) uwagami: 1) lakier - wpadka Suzuki na całej linii. Poprzednie auto po 7 latach nie wyglądało tak źle. Dostanie jakimś odłamkiem z auta jadącego przed Tobą niestety jest prędzej czy później nieuniknione i każdy to wie ale... w Pandzie takich odprysków było wiele ale takiej...
~Kaczor
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Kupilem go jako male autko o sportowym zacieciu. Wiec takie wady jak dosc wysokie zuzycie paliwa, glosna praca silnika czy tez twarde zawieszenie sa normalne dla tego typu pojazdow. Praca skrzynie biegow nie jest doskonala. Ale oceniam caloksztalt.
~Paweł
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Całość oceny trzeba skonfrontować z ceną zakupu jak i klasą auta. Jak dla mnie b.dobrze ale nie doskonale, kupując znałem zalety, a wady wyszły w praniu.
~Janek
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zalety :ładny wygląd , dobry silnik , dobre zawieszenie. Wady:nieco ograniczona widoczność , mały bagażnik,kiepskie plastiki w środku.
~Azikata
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Mały zadziorny japończyk? Jak dla mnie bomba. Żeby tylko miał 195km zamiast 95...
~qba
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
za tą cenę, z tym wyposażeniem i parametrami super
~Bartosz
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Swietnie zaprojektoane małe autko. Szybkie, sprawne, dość pojemne. Może przeszkadzać mały bagażnik.
4,1
~Rafał
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Podczas zakupu nie byłem przekonany co to tej marki i modelu, miało służyć jako auto na dojazdy do pracy (15 km w dwie strony). Po pierwszym miesiącu bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. teraz auto jest używane wszędzie nie tylko na dojazdyu do pracy bo jest poprostu tanie w utrzymaiu. Aktualnie dzienny przebieg auta to 150 km i musze przyznać że jest naprawde ok. tak naprawde 100 km za 17 PLN(2.02 PLN/l LPG)to super wynik.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~SLAWMOR
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Z zewnątrz mały, ale każdy kto wsiada do środka mówi że jest wielki .To opinia znajomych i ja ją popieram .Jazda to prawdziwa frajda zwłaszcza dla kogoś kto lubi sportową jazdę (silnik lubi obroty )Jadąc bardzo ekonomicznie (5 bieg i 80 km/h)spala nawet 5.5l/100