Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~TomE
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Silnik jest OK, mocy ma ile trzeba, jednak jest malo elastyczny.O przyspieszaniu na 4 i 5 biegu mozna zapomniec, nawet przy wysokich obrotach. Na niskich obrotach malo dynamiczny, nie ma porownania z YarisemI 1.3 (VVT-i). Ogolnie jednak, przy odpowiednim doborze biegow potrafi pokazac lwi pazur. Jest cichy i ma fajny klang przy mocnym przyspieszaniu w okolicach 4tys. obr./min (Silnik)
3,6
~szczepan
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
mały moment obrotowy , słaba elastyczność na wyższych biegach (Silnik)
~mikrecz@gmail.com
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Swietny samochod do miasta i krotkich tras. Pomimo swojej glosnosci daje ogromna frajde z jazdy. GTI to nie jest, ale przyzwoicie dynamiczny i elastyczny.
~Horwat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Autko naprawde przemile. Co mozna powiedziec to ze, naprawde jest duzo radochy z jazdy. Nie wiem skad sie to bierze, ale jakos sie sama miska usiecha w tym samochodzi :-)
3,8
~suzi2008
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Największe atuty małe, zgrabne z nowoczesną sylwetką auto idealne na miasto!Jest dynamiczne, wygodne i dobrze się prowadzi !Wady to to trochę za mały bagażnik!
~hotelnd@op.pl
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Kupiłem to auto bardzo szybko , byłem tylko w toyocie zobaczyć yarisa z automatem , ale wypadł blado , jestem bardzo zadowolony badzo przyjemnie się jeżdzi po mieście w korkach , poprostu perfekcja.
~Troya
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Piękny miejski samochód. Prawie MINI. Doskonały do tunningu. Idealny dla kobiety. Inny niż te na naszych dorgach. Bogate wyposażenie. Dobrze się prowadzi. Czuły układ hamulcowy. Elektroniczny kluczyk REWELACJA. Radio z mp3 sterowanie w kierownicy intuicyjnie rozwiązane.
~atleta
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Autko daje duza frajde z jazdy. Zawsze z przyjemnoscia do niego wsiadam. Na trasie i szczegolnie w miescie potrafi byc bardzo sprytne:] Mimo, ze zwykle jezdze autami wyzszej klasy to do Suzuki wsiadam bardzo chetnie!
~S.Zadowolony M.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
silnik pracuje OK, z elastycznością na 4 i 5 biegu troszkę słabo, dla kierowcy "Sportowca"to nie problem, bo ten silnik dostaje kopa dopiero w okolicy 4000 obr.i wtedy zczyna się frajda-okupiona Spalaniem-Coś za COŚ :) (Silnik)
4,1
~suzuki.user
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochod ladny z wygladu ( napewno wyroznia sie w swojej klasie ). Przestronny w srodku. Silnik dynamiczny, srednio pali <- czego wiecej chciec od tak malego samochodu :)