Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~prohome@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Samochód spełnił moje wszystkie oczekiwania. Mam wrażenie dobrego wyboru. Poza tym odczuwam satysfakcję jak nim jadę. Auto się nie nudzi i dobrze wygląda.
~Tobiasz
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Autem jeździ żona - jest zachwycona wygladem. Ja cenie sobie bezawaryjność i silnik - elastyczny i w zupelnosci wystarczajacy jak na to auto. Jakbym mial sie do czegos przyczepic to bagaznik moglby troche byc wiekszy - nawet porownujac do innych aut z tej klasy jest po prostu mały
3,7
~Sayymon
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Cena dobra, pod warunkiem, że jeździ się po dobrych drogach. Niestety w Polsce to dość trudne.
3,2
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Przeciętne auto, nie wybijające się niczym szczególny.
~krytyk
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Dynamiczne auto z charakterem. Na tle konkurencji wyróżnia go ładny design nadwozia i wnętrza oraz duża ilość przestrzeni dla pasażerów. W połączeniu z klimatyzacją wygodne auto miejskie i do podróży za miasto.
~Lukas
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Z tej klasy dla mnie najładniejsze autko. Jeżdżę nadal z dużą przyjemnością. Zwraca uwagę przwechodniów i kierowców.
~adios2
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Fantastycznie mruczy, słychać potencjał który drzemie pod maską ( tak powyżej 4000 obr/min.) aż prosi się żeby docisnąć pedał gazu. Rewelacja (Silnik)
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo dobry samochód, świetnie przemyslany, łatwo wymienić takie rzeczy jak oleje, czy filtry, bardzo dobre wyposażenie jak na klasę mini, ładne wnetzre, oryginalny wygląd, w środku wszystko proste i jasne bez żadnych udziwnień, dla mnie super, a jeżdziłem już różnymi autami. minimalne wady za działanie skrzyni biegów i hałas w środku
~Czesiekk
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Swift GS specjal, wersja japońska kupione w Polskim salonie Suzuki. Bardzo fajne autko, u nas jako drugie w rodzinie. Zgrabne,ładne, mało pali i co najważniejsze bezawaryjne. Bardzo niski koszt utrzymania (tanie ubezpieczenie i serwis w ASO). W środku auta i nad głową jest dużo miejsca i poręczne schowki.Jest automatyczna klimatyzacja ,podgrzewane fotele i inne bajery czego chcieć więcej od takiego malucha. Jedynie bagażnik mały i niewygodny...
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
3,8
~MAG
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Z jednej strony ta denerwująca japońska ergonomia, wysokie zużycie paliwa i lakier bardzo słabej jakości z drugiej 100% niezawodność.