Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~Kazz
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jestem zachwycony! Tak samo żona. Auto jest z zewnątrz małe, natomiast w środku ogromne - trudno pojąć ten fenomen. Na początku patrzyłem na Swifta nieufnie, ale po pierwszej jeździe i bliższym się z nim zapoznaniu - nie zamieniłbym go na żadne inne auto tej klasy. Wbrew wszystkiemu mam nadzieję że za szybko się Swifcik nie rozpopularyzuje. Mam wrażenie że już co piąta osoba w Polsce ma Yarisę, a Swift przy Yarisce tylko zyskuje. Nieoklepane,...
3,6
~JAREK Z MIELCA
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
mysle ze gdyby usunieto wszystkie usterki bylbym zadowolony a tak to tylko przecietnie NIE DOCIERAJA DO MNIE TLUMACZENIA ZE TEN TYP TAK MA (dalem za ten typ 45tys)
~dominik
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Nie mam żadnych problemów. Lubię wiedzieć, że moje auto zawiezie mnie tam, gdzie chcę.
~japanese
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
5 pkt - za kulturę, brzmienie i moc powyżej 3500 obr. 2 pkt - za elastyczność w zakresie do 2500 obr. Przy 2000 obr. na piątym biegu auto praktycznie nie przyspiesza. To wina długich przełożeń. Praktycznie to samochód 4-biegowy z nadbiegiem. (Silnik)
~Daniel Cuch
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Bezawaryjny. Samochód mam garażowany i sam wymieniam wszystko co można wymienić. Na trasę jest trochę mało wygodny dla wysokich osób. Szczególnie czuć to na tylnej kanapie. Hamulce ostatnio sam sobie wymieniłem na nowe bo poprzednio wymienił mi mechanik i za słabo panował,z teraz jest super.
~Monika
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Dla mnie jako kobiety wcześniej mało doświadczonej w jeździe pojazd spisywał się doskonale. Dobra widoczność, duże lusterka, zwinny przy wyprzedzaniu, łatwy do parkowania Idealny do jazdy po mieście.
3,8
~Bedu
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Suzuki to dobre auto do miasta. Zaparkujesz wszędzie ale plastiki w środku + widoczność na światłach to dramat. Również można mieć uwagi co do jakości lakieru
~marek_dabrowski@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
nie jest to samochód rodzinny,ale jest to bardzo wygodny pojazd dla dwóch osób .można nim naprawdę komortowo jechać nawet w dalszą trasę { dwie osoby + pies} dobre prowadzenie trzyma się drogi jak przyklejony nawet przy więkrzych prędkościach.problem jest tylko z szybką jazdą trzeba kręcić powyżej 3000/ob/min ale nie jest to dokuczliwe dla ucha. dobre wyposarzenie standartowe . ma jeszcze jedną zaletę nie kradną
~kitza
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Za nami dopiero 1000 km z kawałkiem ale jestem zadowolony. Świetne małe - duże autko.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~Adam
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Super autko - małe, ale z ogromną klasą. Wnętrze bije konkurentów pod względem jakości wykończenia o klasę. Dobrze się prowadzi, daje dużo satysfakcji. Wadę ma 1 - mały bagażnik. Reszta ponadprzecietnie dobra.