Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~Cubusb
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Jest to autko żony, drugi samochód w rodzinie. Po ponad 2 latach użytkowania Mieliśmy zmieniać na kombi z powodu narodzin potomka, ale po obejrzeniu tego co jest na rynku zapadła decyzja o odpięciu poduszki pasażera i pozostawieniu Suzi u nas na duuuużo dłużej. Żona się cieszy że jej ukochane maleństwo zostaje, ja w sumie też jestem zadowolony bo od czasu do czasu daje mi pośmigać tym gogartem :-)
~suzuki x3
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
idealny do miasta, zaskakująco dzielny na trasie, świetny pomysł na samochód
4,1
~jacekzom@gmail.com
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Bardzo ciekawe, droższe male auto, ale do niczego już nie trzeba dopłacać. Idealny samochód na drugi w rodzinie. Nie nadaje się na auto rodzinne nawet dla 2+1, ale od tego są inne pojazdy. Japońska konkurencja, ze slabszymi silnikami jest droża (Micra, Mazda2...). Toyota Yaris 1.3 Luna również kosztuje kilka tyś. więcej.
~Bukowski
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód prezentuje się drapieżnie nie tylko z wyglądu. Dynamiczna sylwetak połączona z niezwykle dynamicznym silnikiem i doskonale zestawioną skrzynią biegów daje auto niemalże sportowe!
~Waldek
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Dobry mały samochód na miasto .Dobra dynamika ,przyspieszenie tylko z kierowcą prawie sportowe. atuty to małe wymiary zewnętrzne doskonałe na miasto , wady to to trochę za mały bagażnik.Bardzo dobry samochód dla kobiety ale też facet ze względu na dynamikę silnika i trakcję będzie zadowolony.
~pawel1965
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zakochałem się w tym aucie, choć na początku wcale nie chciałem do niego wsiąść. To super autko, potrafi dać wiele radości właścicielowi.
3,8
~t. baranowski
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Deska rozdzielcza mogłaby byc wykonana z lepszej DYKTY. Pomimo to jest to bardzo sympatyczny samochodzik, przynajmniej z wygladu i bardzo przyzwoicie wyposażony.
~użytkownik
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Autko ogólnie super.Polecam wszystkim którzy lubią poczuć adrenalinę w czasie jazdy.Stosunkowo twarde zawieszenie sprawia,że tym samochodem naprawdę można poszaleć na krętych drogach,jednak na długie trasy nie jest zbyt wygodne.Wnętrze jak dla mnie jest przyzwoite i wszystko jest na swoim miejscu. Ja jestem z zakupu bardzo zadowolony i za całokształt samochodzik zasługuje na najwyższą ocenę
4,1
~stalker
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
to małe BMW nie ma na starcie równych, dobrze trzyma się drogi hamulec miętki wiec ABS sie nie włącza przyśpieszenie jest niewidoczne dla kierowcy dobra dynamika przy szybkości od 80 do 130 ale dalej nie jest żle auto dla niezależnego faceta (Silnik)
~martinez
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
świetnie wyposażone autko, mimo 3 lat na rynku nadal rzadko spotykane na drogach co sprawia że cały czas wygląda świeżo i oryginalnie