Lista ocen Suzuki Swift IV (135) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Silnik jest prawie niesłyszalny do 3 tys. obr/min podczas jazdy. Na wyższych obrotach go słychać, ale jest to przyjemny dźwięk. Efektem \"Mini-podobnej\" sylwetki są jednak dość głośne szumy opływającego powietrza (podczas jazdy z większą prędkością).
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
B dobrze. Milą niespodzianką jest możliwość jechania z otwartymi szybami bez ogluszającego szumu.. , a nawet jest całkiem przywoicie do ok80kmh Z zamkniętymi szybami bez zastrzeżeń. Na światłach lub na parkingu trzeba się wsłuchać czy silnik działa.
~Horwat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Do 110 rewelacja pozniej samo sie radio podlasnia wiec generalnie nie zauwaza sie ze jest glosniej. Zreszta super ta funkcja z tym radiem. Nie ma tak ze czlowiek pozniej stanie i radio ryczy jak najete bo oczywisccie jak samochod zwolni to sie scisza.
~Martucha
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Tutaj nie mogę nic powiedzieć, gdyż moja wersja ma problem z uszczelką szyberdachu, więc przy prędkości 60km/h wzwyż jest dosyć głośno, szczególnie przy wietrze. Jedynie przy postoju wiem, że jest cicho. Wystarczająco cicho.
~Robez
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Liczyłem na więcej w tym zakresie. Na postoju i przy małych obrotach w miarę cicho, ale tak powyżej 60-80 km/h jest denerwująco głośno. Hałasy z zewnątrz mocno przenikają do kabiny, szum powietrza też znaczny przy szybszej jeździe.
~Markus82
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Tragedia jednym słowem. Jak na auto do zabawy - wszystko okey, ale prędkości powyżej 80kmh to już krew z uszu. Auto sportowe, a na autostradzie czy ekspresówce nie przekraczam 110kmh bo taka podróż męczy po prostu.
~srebrnymk6
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Przy włączonym silniku na postoju idealnie cicho. Natomiast podczas jazdy słychać szum jaki robią opony.Może w Swiftach produkcji japońskiej jest inaczej, ale jest to jedyna rzecz, która mi się nie podoba w tym aucie.
~Kilvov@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Słabo. Silnik trzeba kręcić wysoko, a słychać go bardzo wyraźnie. Przy wyższych prędkościach szum powietrza także zbyt wyraźny. Muzykę słychać na zewnątrz przy zamkniętych szybach - dla niektórych to może być atut ;)
~gedmin
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Słabe, cicho tylko na postoju, słychać silnik, szumy powietrza przy większych prędkościach i buczenie skrzyni biegów. Auto miejskie co prawda ale np. fiat grande punto siostry jest cichszy.
~arczi
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Słabe. Tylko na wolnych obrotach i tak do 80 km/h jest dość cicho. Ja lubię jak jest w aucie dobra izolacja. Jeździłem np. fiatem punto i renaultem clio z podobnego rocznika i było lepiej.