Lista ocen Suzuki Swift IV (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pismak
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
skrzypiący pedał sprzęgła naprawione przy pierwszym przeglądzie. Nieco obwisły drzwi. Czasami kłopot przy zapalaniu - chwyta za 2. razem.
~jacekzom@gmail.com
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zaraz po zakupie posuł się mechanizm zmiany biegów. Chyba typowa usterka w Suzuki, trudno jest włączac pierwszy bieg. Dzień postoju w serwisie, i wymiana.
~jarzembinator
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
nic się nie dzieje zrobiłem 10 000 przez rok jest moim drugim autem w rodzinie więc przebieg rozbija się na dwa auta, właśnie jadę na drugi przegląd
~KBSP
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Do przebiegu 11 tys. km nic nie wymagało mojej uwagi. Jedyne czynności obsługowe to tankowanie, mycie i dolewanie płynu do spryskiwaczy.
~kylym
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Nie wiem czy to przypadkiem nie wina zakladajacych alarm przed oddaniem auta: zacinaja sie wcieraczki. Pozatym kiepsko wchodzi wsteczny.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Z drobnych usterek musiałem przeprogramować komputer, bo wyskakiwał błąd w katalizatorze 100 zł . Do tej pory bez usterek.
~MAG
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Notorycznie wypadają zaślepki śrub mocujących tylną kanapę do podłogi. Zaciął się mechanizm blokad do składania tylnej kanapy.
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód jest młody i ma niewielki przebieg. Póki co żadnych usterek. Wierzę, że tak zostanie jeszcze przez dłuższy czas.
~dominik
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
W trakcie 92.000 km: dwa razy przepalona żarówka w kabinie (wystarczyło wymienić na bardziej toporną, czytaj: niefirmową).
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~ziulek
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Lakier odpryskuje od byle czego, zderzakowy plastik mięciutki, problemy z mechanizmem skąłdania fotela. Drobiazgi. Ale irytują