Lista ocen Suzuki Swift IV (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal_he
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Po ok. 5000 km pojawiło się skrzypienie fotela kierowcy. Podobno to typowe dla tego modelu. Panowie w serwisie nie dyskutowali i poprawili mocowanie fotela, teraz jest cicho. Mam nadzieję, że tak zostanie.
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Na razie mam mały przebieg i jedyna uwaga dotyczy lekkiego \"trzeszczenia\" w prawym mcphersonie przy skręcaniu na b. małej prędkości. Prawdopodobnie zaciera się już górne łożysko oporowe.
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
tylko rzeczy domontowane w ASO przy zakupie wymagaja poprawek. Samochod spasowany bardzo dobrze, powloka lakiernicza dobrej jakosci, plastiki w srodku i skora na kierownicy bardzo OK.
~pawel1965
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Irytuje trochę zamknięcie bagażnika, często odskakuje nie zamknięta. W środku od strony pasażera wystają jakieś zaizolowane kable - myślę, że w czasie pierwszego przeglądu schowają je.
~Monika
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Naprawdę ok. Naprawa tłumika po 10 latach, rozszczelnienie zbiornika paliwa po ok 15 latach użytkowania. Poza tym standardowe wymiany eksploatowanych elementów.
~henias
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Nieszczelny przewód klimy, zapowietrzone hamulce. Źle zainstalowany zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego. Zjarany wentylator chłodnicy. Montowany w Chinach to i mam.
~suzi2008
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Można się wystraszyć gdy zaczyna mrugać kontrolka od oleju.SUZUKI w ten dziwny sposób rozwiązało sprawe wymiany oleju nie zapala się tzw. inspekcja tylko mruga kontrolka od oleju.
~K
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W moim przypadku skrzypiał fotel ( wiercę się za kierownicą) po przesmarowaniu problemu nie ma. Nic więcej z drobiazgów się nie zepsuło.
~rks
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Gicior! Dwie akcje naprawcze, pierścień drążka i oring przy czujniku w skrzyni. Ale wszystko załatwiane przy okazji przeglądów. Na 15kkm i 30kkm.
~yelloy
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Po 8 miesiącach zepsuł się siłownik zamka centralnego w drzwiach pasażera. Wymieniony na gwarancji. Z informacji w ASO wynika, że to bardzo rzadko się zdarza.