Lista ocen Suzuki Swift IV (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czesiekk
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Bezproblemowy i praktycznie bezawaryjny. Przez 12 lat uzytkowania zero problemów poza przepalonym żarówkami i innymi nieistotnymi drobiazgami. Oczywiscie wszystko w ASO wymieniane w terminie zgodnie z zaleceniami producenta. Kto dba ten ma.
~raph
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Drobne usterki: piszczenie hamulców przy zwalnianiu - (wyczyszczono tarcze nożami i założono nowe klocki) - narazie pomogło. Problem z wrzuceniem jedynki (czasami, rzadko) - wymionio drążek wraz z jakimś elementem - lecz problem nadal występuje
~janusz@jr-pvp.com
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W ciągu półtora roku kilkanascie wiyzt w serwisie!! Psuło sire prawie wszystko z wyjatkiem silnika u ukladu kierowniczego. Sprzeglo dwukrotnie, haulec reczny, amortyzatory, skrzypiace fotele, zamek centralny, alarm. Ten samochod to koszmar!
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
swift dzielnie sobie radził, miał jedną usterkę wynikającą z kiepskiego poziomu instalacji alarmu przez dealera, źle zamontowano czujnik otwarcia drzwi po stronie kierowcy, podczas jazdy na drodze, zapalała się kontrolka - otwarte drzwi
~Martucha
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Na razie brak. Od zakupu, oprócz dojazdów do pracy i gdzieś tam w miasto, tylko raz był w dłuższej trasie. Mój mechanik reklamował mi Swifta jako samochód nie do zajechania. Na razie jego opinia trafna. Oby tak dalej.
~grzesiek s.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak pisałem tandetne i rezonujące plastiki, nieodporne na zarysowania. Słaba jakość montażu i spasowania wnętrza. Obszycia foteli też raczej chińskie. Serwis ASO nie umie nic poradzić chociaż się zgłasza. Lakier łatwo się rysuje.
~kokokoko
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
denerwojaca trzaski z deski albo szyby przy parkowani na nierownej nawierzchni wsteczny ktory nie wczodzi za pierwszym razem trzeszczace gumy w zawieszeniu i zostaja slady jak sie wysiada z samochodu na fotelach takie od 4 liter
~aro103@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Fabryczne wycieraczki są po prostu żałosne, po kilku miesiącach nadawały się do wyrzucenia. Poza tym skrzypiące tylne drzwi nie dawały mi spokoju, lecz zostały nasmarowane w ramach przeglądu. Uważam że to są naprawdę drobiazgi.
~Kris
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Za krótko jeżdżę żeby coś konkretnego powiedzieć. Ale jest wysoko w rankingu niezawodności. Ponoć warto kupić wersję składaną w Japonii. Słyszałem i czytałem opinie, że lakier niemetallic (czerwony) jest słabej jakości.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~sylvi
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
może za bardzo skrzypi przednie zawieszenie na "spowalniaczach" nie wiem też co jest z głośnikami - przy mocnych basach "charczą" - nie sprawdzałam jeszcze czy to wadliwe głośniki czy po prostu jest luz w drzwiach i stąd rezonans