Lista ocen Suzuki Swift V Hatchback 5d (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucak
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
To zależy. W mieście przy normalnej jeździe cichutko. Silnik to nie wiadomo czy chodzi na postoju. Trasy do 90 km/h cicho, na wyższych obrotach już robi się głośniej. Silnik na wysokich obrotach fajnie brzmi więc sam nie wiem czy mi to przeszkadzało.
~Varp
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na postoju rewelacja co jest zasługą silnika, a nie samego wyciszenia, Przy jeździe do około 70-80 km/h bardzo dobrze, potem coraz głośniej, a powyżej 100 km/h trzeba już solidnie podnosić głos jeśli się rozmawia z pasażerami.
~WiTo
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na tak małe auto gdzie nie ma miejsca na maty wygluszajce jest dobrze, w porownaniu do innych aut miejskich na prawde wypada dobrze, gozej jak sie przesiadziemy a auta klasy wyzszej (kompakty itd )
~Kimi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Generalnie jazda cicha i relaksująca o ile jedziemy \"zgodnie z prawem\". Powyzej 110 to juz nie do końca ale silnik brzmi w miare sportowo jak na rodzinnego hatchbacka wiec mi to nie przeszkadza.
~dDaniel9
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
wyciszenie jest bardzo dobre silnika prawie w ogóle nie słychać, jak stoję na światłach to bardzo często dodaję gaz bo myślę że mi auto zgasło bo wcale go nie słychać na wolnych obrotach
~Kuba1983
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Silnika ok. Dziwny kształt przednich drzwi powoduje hałas(na trasie) przy uchylonych przednich szybach, które siłą rzeczy też mają dziwny kształt. W innych autach, które mam jest pod tym względem ciszej.
~ma_pi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Doskonałe pod pewnymi warunkami :) Auto jest naprawdę dobrze wyciszone, jak na tą klasę. Głośniej robi się przy 140 km/h i wzwyż oraz... przy przejeżdżaniu przez progi i dziury z prędkością powyżej 30km/h.
~Jeremiasz
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Przy niskich prędkościach (do 90 km/h) jest w porządku. Powyżej jest coraz gorzej, aż do momentu, gdzie przy 130 ma się wrażenie, że w radiu puszczają odgłos silnik
~Mikołaj
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na postoju niesłyszalny, to jest fajne, zaś powyżej 130km/h staje się wyraźnie głośny, a powyżej 140km/h już wręcz uciążliwy, bardzo nie zachęca do szybszej jazdy.

Usterki Suzuki Swift V

Suzuki Swift V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Agata
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
No, przy większej prędkości szału nie ma, niestety. Na pocieszenie, jeździłam większymi i \"lepszymi\" autami, które też mają z tym problem. Niewiele było idealnie wyciszonych :)
Suzuki Swift V Hatchback 5d