Lista ocen Suzuki Swift VI Hatchback (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DasBoot
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Doskonale. Za 59 tysięcy bez rabatu wyprzedażowego dostałem auto z wyposażeniem, którego nie ma w wielu autach droższych o 20 tys. Hybryda, podgrzewane fotele, klimatyzacja automatyczna, światła LEDowe z przodu i z tyłu, czujnik zmierzchu, stacja multimedialna z ekranem dotykowym 5", nawigacja, system bezkluczykowy, tempomat adaptacyjny, radar, kamerę cofania, skórzaną kierownicę, wszystkie szyby elektryczne, lusterko elektrochromatyczne,...
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Zapewne w Polsce sprzedawać się bedą swifty z silnikiem 1,2 a więc za ok 45-50 000 zł. dlatego cena za nowy model z silnikiem 1.0 60 000 zł plus dopłata za lakier metalik, będzie wysoka. ale to jest ostatni japończyk, w całości zrobiony w kraju kwitnącej wiśni. (ponoć jeszcze outlander Mitsubishi jest sprowadzany na zamówienie z Japonii). moim zdaniem warto. Np: teleskopy z tyłu Hitachi, akumulator obsługowy (wyjątkowa rzadkość), silnik wysoko...
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
tą wersje kupiłem za 63 000 ale warto bo i b ładnie wygląda bicolor a i inne felgi dają troszkę indywidualizmu. sa tansze auta ale albo drżą albo dużo palą albo wyglądają nijako, dość wysoka cena bo to ostatnie autko z Japonii więc i w cenie zaszyta wysoka akcyza. nie chce aut robionych w anglii, turcji czechach.
~Kuba
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Jak za tak wyposażone autko to cena jest adekwatna. Ceny mieszczuchow ostatnio poszybowaly w górę a tutaj za klime aut., pełne ledy, nawigację, kamerę cofania, audio, grzane siedzenia można się zmieścić w 60 tyś z malym ogonkiem. U konkurencji za takie wyposażenie trzeba sporo dopłacić.
~kzwtyrolu
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
W maju 2019 r. rozważałem w rzeczywistości 2 opcje bo miejskie SUv-y odpadły i na placu boju pozostały: Toyota Yaris Hybrid, 100 KM edycja z okazji 20-lecia produkcji Yarisa. CENA 80 000 ! Suzuki, - ,,ułomna" hybryda -90 KM -59.900 PLN maksymalny poziom wyposażenia. Różnica w cenie znaczna.
~Sagitt_94
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto kupiłem jako używane, więc trudno aby moja ocena była tutaj obiektywna. Jednak kwota jaką zań zapłaciłem wynosiła jakieś 90% ceny nowego samochodu w dniu premiery, za niezbyt zużyty egzemplarz. Myślę, że jest naprawdę nieźle, choć mogłoby być nieco lepiej.
~Michał
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Długo szukałem auta, byłem na jeździe Hyundaiem i20, Seatem Ibiza, Toyota Yaris - mi zależało na android auto, skórzanej kierownicy, niskim spalaniu i wysokiej wartości rezydualnej. Za 47900 kupiłem Swifta w wersji premium plus i w tej cenie nie ma konkurencji....
~Hamerling
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Moim najlepszy samochód segmentu B w tym przedziale cenowym. Konkurencja może i czasem ma lepszej jakości plastiki, ale poza tym wypada po prostu słabo. Jeździłem prawie wszystkim, co jest na rynku przed kupnem.
~Rafal
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
60 tys autko z navi ,full led , kamera cofania , podgrzewanymi fotelami , ładnymi aulfegami itd.. fabia w takiej konfiguracji kosztowała by 84 tys
~neon
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
jak już wcześniej wspomniałem nic lepszego w tej cenie na rynku się nie znajdzie. dobrze wyposażone auto w rozsądnej cenie.
Suzuki Swift VI Hatchback