Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW 2016-2019 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DeWertus
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Samochód traktuję przedmiotowo - ma spełniać konkretne wymagania za akceptowalną cenę. Wg mnie jest to jedna z lepszych pod tym względem ofert na rynku - w standardzie dostaje się wszystko co jest niezbędne w zakresie bezpieczeństwa i komfortu plus kilka fajnych dodatków których zapewne sam nie umieściłbym na liście gdyby były dodatków płatne (jak to robi konkurencja)
~Dj
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Wydaje się być bardzo dobry, chyba nie ma na rynku Crossovera (SUVA) w zbliżonym rozmiarze z napędem 4x4 i takim wyposażeniu (napęd na 4x4 Allgrip to wymuszone wyposażenie Premium) w lepszej cenie. Może poza dacią Daster ale to naprawdę inna liga samochodu przyzwoicie wyposażonego i wykonanego starannie przez zjaponizowanych naszych bratanków Węgrów.
~lucak
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Jak kupowałem go jednorocznego z salonu to był w super cenie ( wyposażenie właściwie bogate nawet na dzień dzisiejszy ), dzisiaj za nowego z jedynym dostępnym silnikiem 1.4 hybryd nie dałbym tyle jest wyceniony na pewno - nie ta jakość wykończenia w środku za tą cenę. Lepiej poczekać na obniżkę wartości ( 1-2 letnie ).
~Adam
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Za cenę Premium z dodatkowym wyposażeniem jest wszystko . Brakuje systemu automatycznego hamowania w celu uniknięcia kolizji. ( tzw. radar ) i adaptacyjnego tempo matu. W tej wersji wyposażenia niedostępne nawet za dopłatą. Jest zwykły tempomat .
~papo
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Kawał fajnego samochodu za rozsądne pieniądze - szukałem i w tej cenie nie znalazłem auta tej wielkości i z taki wyposażeniem, nawet reflektory LED.
~Adam
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Za cenę premium nawet za dopłatą nie można było tylko uzyskać adaptacyjnego tempo matu i radaru ( automatycznego hamowania przed kolizją. ).
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Za cenę auta w wersji premium otrzymujemy wyposażenie za które u innych producentów musimy zapłacić około 15 tyś więcej.
~Jędrzej
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Jedna z najkorzystniejszych cen na rynku za auto tej klasy, tej wielkości z takim wyposażeniem.
~xawery1000
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
fajerwerków nie ma , jaka cena taka jakość plastiki tapicerka itd
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
6,3
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Za tą cene nie kupimy takiego auta z tak dobrym wyposażeniem,
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting