Oceny Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW od 2018

Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW od 2018

~Mariusz
Suzuki Vitara III
To mały i delikatny zamochodzik. Zupełnie inny niż stare Vitary. Lubię go, bo fajnie się jeździ, ale martwi mnie i to bardzu utrata wartości. Auto jest bardzo budżetowe i to widać dosłownie wszędzie. Boję się, że nie wytrzyma długo. Dlatego będę jeździł max 3-4 lata, a potem niech się jakiś Janusz martwi. W mieście jeździ się bardzo dobrze. Pozycja za kierownicą jest wysoka, jak to w suvie, jest bardzo zwrotny. Łatwo się parkuje. W trasie to...
~Mateusz
Suzuki Vitara III
Miała być Dacia Duster, stanęło na gitarze. Ogólnie jestem zadowolony chociaż czasami trochę mnie wkurzają pewne rzeczy. Chodzi zwłaszcza o wysokie zużycie paliwa w mieście i kompletną nieprzydatność do dłuższych wyjazdów. Wolę pojechać 10letnią Astrą niż nową Vitarą. Jest wygodniej i taniej.
~Arek
Suzuki Vitara III
Auto jest ładne, w mieście spisuje się nieźle i to chyba wszystkie zalety. Niestety poziom wykonania jest fatalny, na autostradzie jest bardzo głośno, lakier najgorszy jaki miałem na samochodzie. Jeździ się dość bezproblemowo, ale to auto powinno kosztować 15 tys. mniej.
Dziennik kosztów dla Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
7,1
~Grzegorz
Suzuki Vitara III
Wyposażenie wersji comfort w porównaniu do konkurenta Renegade jest bardzo ubogie. Na minus vs. Jeep: korbka do szyb, słabo wyglądające felgi stalowe, ubogi komputer pokładowy, brak ekranu dotykowego, brak podłokietnika, brak gniazda zapalniczki w bagażniku, brak kierunkowskazów w lusterkach, brak wskazania ciśnienia, słabo wyglądające plastiki w bocznych drzwiach
~Adam W.
Suzuki Vitara III
Po kilkunastu tys km gdybym mial isc do salono znow wybierac jakis samochod dla siebie.....bylaby to Vitara. Od pierwszego dnia jezdzi sie nim lekko i przyjemnie....ergonomia ok, wnetrze obszerne, bagaznik wystarczajacy.....polecam ten samochod
~Adam
Suzuki Vitara III
Dobrze wyposażony za nieduże pieniądze, bardzo dobry silnik
2,7
~Szymon
Suzuki Vitara III
Tandetnie wykonany, słabo jeżdżący, bardzo głośny. Nie polecam.
~Paweł
Suzuki Vitara III SUV Facelifting