Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SPRINGSTEEN
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
MAM TOYOTĘ OD NOWOŚCI, PRZEJECHAŁEM 25000 TYS. TO JEST SUPER AUTO DO MIASTA NAWET Z DZIEĆMI, DUŻO MIEJSCA NA TYLNEJ KANAPIE, DOBRA WIDOCZNOŚCI, KOMFORT I EKONOMIA, GDYBY NIE DROBIAZGI BYŁOBY SUPER. MIAŁEM TYM RAZEM KUPIĆ COŚ INNEGO ALE TOYOTA TO TOYOTA - NIE PSUJĄ SIĘ ( MOJA PIĄTA ).
~taxus
Hatchback 3d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
samochód nie rzuca się w oczy. w dodatku 3 drzwiowy mało atrakcyjny dla złodzieja. bardzo wygodne fotele, nawet gdy posiedzieć przyjdzie w nich dłużej. nareszcie dobre radio ( w starych corollach było jak w polonezie) bez stresu na stacjach benzynowych. dlatego kupuje się toyoty.
~satan_001@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Całkiem fajne autko, jednak z tym silnikiem-dla dziadka! Przy mocniejszym silniku o wiele lepsze auto! Jednak usterki, które zaczynają występować trochę przerażają (w żadnym innym aucie nigdy tak szybko nie miałem usterek). Brakuje regulacji lędźwiowej w fotelu kierowcy,ale fotele wygodne mimo tego.
~miron2182@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw oceniam to autko na 5!. Ma kilka drobnych wad, ale po tych 3 latach razem nie mogę się naprawdę do niczego na poważnie przyczepić. Wiem, że w następnym aucie będę chciał mieć więcej kucyków pod maską:)A ten Aurisek będzie w mojej rodzinie na długie lata.
~WojtekK
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Jak na samochod za tyle pieniedzy jak dla mnie kompletna pomylka. Dostalem go za rozsadne pieniadze, zeby zostal "w rodzinie" ale po 1000 przejechanych kilometrow powaznie mysle o sprzedazy. Poza tym utrata wartosci - kosztowal okolo 70 tys + 2500 ubezpieczenie a ciekawe czy wezme za niego 50 po roku?
~przemol_wlkp
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
To auto to był mój świadomy wybór, już miałem kupić renault megane gdy wszedłem do salonu tyoyoty i zobaczyłem aurisa wiedziałem od razu że zakup megane to byłaby moja największa porażka. Auto jest zajebiste. Ładne cieszy oko. Silnik dynamiczny wyprzedza bez zadyszek. Nic dodać nic ująć
~wito
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Na prawdę fajne auto poprzednio corolla e 12 przez 8 lat to mnie zachęciło do kupna niestety nie zbiera się tak ja sobie wyobrażałem ale na trasie 6 bieg to bajka na 5 można normalnie jeździć przy 120 km/h można już wrzucić 6 ale spalanie przy dynamicznej jeździe to 9l/100km
~Bungo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto przyjemne, ale bez fajerwerków (wersja dynamic). Szukałem bezproblemowego auta aby zastąpić legendarną corollę E11. Nie jestem zawiedziony. Komfort, ergonomia i walory użytkowe zdecydowanie na +. Koszty eksploatacji trochę większe (spalanie). Kilka denerwujących drobiazgów.
~mmk
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Autko idealne do miasta. Nie za duże, ale też nie za małe. Wszędzie się mieści, a przy tym jest naprawdę sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Polecam dla osób poruszających się głównie po mieście. Gdy trzeba wyskoczyć w trasę, również ten samochód się do tego nadaje.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~xinski
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Piszę o aucie służbowym, więc opiszę tylko tyle ile poznałem podczas kilku podróży. Toyota robi naprawdę fajne samochody. Jeździłem corollami poprzednich generacji i nie miałem do nich większych zastrzeżeń. Tu jest nie inaczej. Nie ma się właściwie do czego doczepić.