Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (44) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Bez zarzutu. Wszytko na swoim miejscu. Mam 185 cm wzrostu - fotel dla mnie mógłby mieć dłuższe siedzisko. Moja żona ma 150 cm. chwali wygodę i duże lusterka.
~Przemek I.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wszystko jest tam, gdzie trzeba. Do żadnych urządzeń nie trzeba specjalnie sięgać. Brak nieintuicyjnych przycisków, czy pseudoudogodnień.
~Artur L
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Schowki w drzwiach - to jakiś kiepski zart. Ledwo wchodzi skrobaczka do szyb. Przyciski do zmiany trybu jazdy rozmieszczone bardzo nieergonomicznie.
~Esteban
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wiele przycisków w bezsensownym miejscu - przy lewym kolanie. Przyciski do zmiany trybu jazdy ciężko znaleźć nie odrywając oczy od jezdni.
~Konrad
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Z tyłu nie jest zbyt przestronnie, tylna kanapa nie składa się na płasko ( jest próg ) ale poza tym spełnia wszystkie oczekiwania rodziny 2+2.
~Nie kupie więcej toyoty.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
System multimedialny to porażka , grafika szybkość działania kilka lat za konkurencja.
~Marek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wszystko pod ręką - więc po przyzwyczajeniu się do nowego (innego) auta nie mam zastrzeżeń.
~Andrew
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wszystko jak trzeba, świetny bagażnik dwupoziomowy, chociaż w środku schowków mogłoby być więcej
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Za kierownicą jest sporo miejsca, tylko mogłaby kierownica wyjeżdżać bliżej do kierowcy.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports Facelifting
5,1
5,8
6,8
6,6
8,8
~Lata1984
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Do panelu dodtykowego trzeba się przezwyczaić. Brak wybierania głosowego jest największym minusem.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting