Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (54) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Hałas i wibracje jak w rakiecie startującej na księżyc, a efekt? Spalanie realne na poziomie 7 litrów na setkę i całkowity brak przyspieszenia powyżej prędkości miejskich.
~zigi
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
cichy, po parametrach na papierze to nie powinien jechać, w rzeczywistości jest bdb, zasuwa aż miło, kultura pracy super, załadowany przy na spokojnie jedzie się licznikowe 150
~Agat
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
bez zarzutów, pracuje równo ale słaba dynamika pisze tu o jednostce 1.6 132KM. Głośny powyżej prędkości 140km/h. Trzeba zawsze pamiętać aby wymieniać olej i pokonamy setki tyś km.
~Marek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Silnik ok jak to benzyna 1,8 cóż dodać więcej. Początkowo bałem się tego tzw. "wycia" silnika lecz okazało się to zupełnie przesadzone. Każdy to zaakceptuje - jak chce - bez obaw.
~Al
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Silnik bardzo cichy. Wysoka kultura pracy jak na diesla - kilka razy spotkałem się z tym, że ktoś myślał, że to benzyna! Pracuje równo, odpala jak benzyna, nawet na mrozie.
~Lata1984
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Mocy wystarczająco jednak zawsze Chciałoby się więcej. Na wyzszych obrotach żwawo pzyśpiesza. Po przesiadce z 1.2 TCE trzeba się przezwyczaić do innej charakterystyki.
~Damian
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Jak na silnik 1.6, jest super. Odejmuję jedną gwiazdkę, bo jeżeli ktoś chce jeździć 150km/h po autostradach, to jednostka mogłaby być większa.
~Daro999
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Ta podana moc fabryczna to chyba jakaś kpina. Gdzie te 136 km. Przy wysokich prędkościach auto pali więcej jak diesel. Średnie spalanie to 5,6l na 100 km.
~KierowcaBombowca
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Cichy, dynamiczny. Wcześniej jeździłem dislem więc chwilę zajęło mi przyzwyczajanie się do innej charakterystyki wolnossącej jednostki benzynowej.
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Zgodnie z założeniami - mixowanie benzyna-prąd niezauważalne. Do "wycia" przy przyspieszaniu trzeba przywyknąć - ten typ tak ma.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting