Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Za widoczność muszę toyotę zganić. Po pierwsze, przednia szyba jest mała, poprowadzona nisko, mocno pochylona. Dla mnie, osoby o wzroście 190 cm jest to problem, bo na światłach muszę się pochylać bardzo mocno do przodu, żeby coś widzieć. Lusterko zasłania sporą część szyby. Tylna szyba jest również dość mała, ale nie powiedziałbym, żeby strasznie utrudniała życie. Nie mam czujników parkowania, a nie zdarzyło mi się w cokolwiek uderzyć czy...
~jamez
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Są osoby, które narzekają na widoczność na boki (głónie słupki boczne). Mi odpowiada. Może to kwestia przyzwyczajenia, a może wyregulowania fotela, a może jest tak samo źle jak było w Audi... tak czy inaczej - widzę i już. Fakt, że kamera cofania pomaga w manewrowaniu tyłem, jednak używam jej już tylko przy dojeżdżaniu do przeszkody. Przy parkowaniu tyłem lepiej standardowo: obrócić głowę do tyłu i wspomagać się lusterkami - jak już ustawi się...
~Bounty
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Bardzo dobre wyciszenie. Przyzwoite audio. Całkiem fajne wyposażenie w wersji premium - klima automatyczna 1 strefowa, elektryczne szyby, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów, podłokietnik przód i tył, kamera cofania itd itp. Generalnie jak za taką kasę można być zadowolonym.
~Mr.G
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Bez problemu. Widoczność do przodu na boki naprawdę ok. do tyło średnio jak to w każdym kombi, ale jest kamera cofania - rewelacyjna sprawa. Wciskałem się tyłem w naprawdę ciasne miejsca parkingowe. Generalnie łatwiej parkuje się tyłem niż przodem.
~Maciek
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Widoczność bez zastrzeżeń, zarówno do przodu, jak i tyłu. Byłoby doskonale, gdyby kamera cofania miała lekko szerszy kąt widzenia oraz umiejscowienie, które zapobiegałoby jej zabrudzeniom podczas złej pogody.
~Pawelmor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nie mam zastrzeżeń. Lusterka ok. Ciemne szyby tylnie nie przeszkadzają. Tylna szyba wbrew pozorom jest duża i można wszytko zobaczyć. Chociaż przy cofaniu kamera się przydaje.
~BundyPL
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Mogłoby być lepiej. Maska spada mocno w dół więc nie wiele widać, a z tyłu jest sporo blachy. Na szczęście są czujniki parkowania i kamera cofania.
~Szymon M.
Touring Sports D-4D 125 124KM 91kW
Brak zastrzeżeń, widoczność do tyłu ok, tylko słupek A trochę szeroki, czasem trzeba się wychylić by coś więcej zobaczyć.
~Visitor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gdybym nie miał kamery ocena byłaby o wiele niższa. Dzisiejsze auta nie maja widoczności do tylu.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports
6,2
7,1
~Marek
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Widoczność z przodu dobra , z tyłu wiadomo ze jak to w kombi niewiele widać, ale jest kamera cofania i to rozwiązuje ten problem
Toyota Auris II Touring Sports