Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (159) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W moim modelu bardzo brakuje 6 biegu. Na trasie z 5 biegowową skrzynią biegów podróżowanie powyżej 120km/h staje po dłuższym czasie uciążliwe.
~bieniek
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Chodzi dobrze, prawidłowo itd. Może nie jest to szczyt marzeń. W audi 80 mi chodziło płynnie miękko łagodnie. Ta sztywno tak po japońsku taki urok japan car
~YeaH
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
skrzynia 6-biegowa dużo lepsza niz pięciobiegowa w 2.0 D4D 116 KM. Precyzja, precyzja i jeszcze raz precyzja. Zmiana biegów to czysta przyjemność.
~hiciu_24
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Dobra. Nie mogę postawić żadnych poważniejszych zarzutów, no może wolno reaguje na gaz - ale przecież nie jest to skrzynia dwu sprzęgłowa....
~misiek3691
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Biegi wchodzą bardzo płynnie, zero problemów, choć przełozenia mogły by być trochę dłuższe. 6 bieg tylko na autostrady powyżej prędkości 140km/godz.
~banio13
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Nic dodać, nic ująć. Biegi wchodzą intuicyjnie, wręcz mam wrażenie jakby każdy z osobna sam wskakiwał, ja tylko lekko posuwam palcem gałkę...
~Daniel
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Poza pierwszym biegiem, który wg mnie jest troszkę za krótki, reszta jest wspaniała. Manetka dopracowana świetnie, zmienianie biegów to czysta przyjemność.
~Jujas
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
ciężko czasami wchodzi 1bieg. Za długi drążek biegów. Jak auto się rozgrzeje to już się nie zwraca uwagi na skrzynie - działa leciutko i przyjemnie.
~toyociarz z warszawy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Zestopniowanie dobrane prawidłowo, biegi wchodzą z lekkim kliknięciem ale wydaje się, że nie jest tak pracyzyjnie jak np w Hondzie Acord
~Wrodi
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Sprawna 5 biegów, trochę mało precyzyjna (nie lubi sportowej jazdy i szybkie zmiany biegów). Ale to nie auto sportowe.
Toyota Avensis II Kombi