Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (159) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~właściciel toyoty avensis
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jak dla mnie dobrze, wszystko chodzi OK, biegi wchodzą z lekkim oporem, drążek zmiany biegów dość długi ale jak dla mnie jets dobrze.
~toyo1
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Tak jak lubię, precyzja na dobrym poziomie, skok dźwigni jak dla mnie OK, biegi wchodzą z lekkim oporem ale precyzyjnie.
~właściciel ave
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wszystkie biegi na swoim miejscu, wchodzą z lekkim "kliknięciem" poprostu super. Przełożenia jak dla mnie w sam raz.
~kierownik toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Tak jak lubię biegi wchodzą z lekkim kliknięciem, dość precyzyjnie,lewarek jak dla mnie na swoim miejscu i odpowiedniej długości.
~toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przełozenia dobrane b.dobrze, biegi wchodzą z lekkim oporem i kliknieciem w sumie bardzo pozytywne odczycia z jazdy
~Jan
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
przy wrzucaniu wstecznego biegu sprzęgło na max do podłogi inaczej wejdzie z efektem dźwiękowym.
~toyosan
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
bardzo dobra, zmienia biegi praktycznie niewyczuwalnie, skrzynia pancerna, robią ponad 500 tys bez remontu
~Dlc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Ja mam pięciobiegową skrzynie biegów, brakuje 6 biegu ale też jest super. Biegi wchodzą dobrze z łatwością.
~kris
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
ogólnie bez problemów,czasem cos za szybko wyskoczy,czasem cos srednio wejdzie,ogólnie nie jest zle
~Andrzej
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Iście japońska precyzja. Biegi wchodzą leciutko i bez żadnych niepokojących dźwięków.
Toyota Avensis II Kombi