Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (159) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
6- biegowa skrzynia to powinien być standard we wszystkich autach, biegi wrzuca się raczej płynnie, auto nie szarpie.
~Bogdan
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Wiadomo automat ma zalet jakich nie ma manual- komfort. Jak chcesz szybciej przyspieszać to można przełączyć na sterowanie ręczne.
~Xevoz
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Skrzynia sześciobiegowa, dobrze zestrojona, precyzja i skok lewarka w normie, jak w przeciętnym kombi. Nie wiem co więcej dodać
~Janek
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Ale poprzedni właściciel miał z nią jakieś przeboje - znajomy mechanik mi mówił, że już parę takich skrzyń robił
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Biegi wchodzą precyzyjnie bez konieczności używania dużej siły, nie zgrzytają etc. Awarii też żadnej nie miałem.
~Aa
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Samochód mam nie zjechany, wygląda jakby po autostradach ten przebieg robił więc biegi wchodzą sztywno, cicho i lekko.
~pioder
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Skrzynia pracuje bez problemowo. Biegi wchodzą, jak to w japońcach zazwyczaj,wręcz wzorowo mimo iż auo ma 8 lat.
~michu
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
tragedia , jeszcze takiej beznadziejnej skrzyni nie miałem w żadnym aucie , tendencja do haczenia szczególnie 2
~daniel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Automat. Oglnie super - ale mogłaby mieć 5 przełożeń a nie 4. no i w trasie to ja wole manual. w mieście - zawsze automat!!
~Byron
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie. Można by zrobić troche krótsze przełożenia i krótszy lewarek. Ale to juz kwestia przyzwyczajenia.
Toyota Avensis II Kombi