Lista ocen Toyota Camry IX (35) - Karoseria

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Podoba mi się karoseria, choć mam wrażenie że Camry z zewnątrz wygląda na znacznie szerszą aniżeli jest w rzeczywistości - znajdując się we wnętrzu, miejsca jest pod dostatkiem, lecz nie jest tak przepastnie jak zwiastować może rozmiar zewnętrzny.
~bigjack_
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Duża i wygodna gablota o klasycznej lini. Przestrzeń porównywalna z skodą superb. Dużo miejsca na nogi w obu rzędach. Jestem dość wysoki więc dużo uwagi poświęcam sprawdzeniu czy dane auto pozwala na wygodną podróż. To pozwala.
~Marek
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Blacha bardzo cienka. Podczas odkurzania oparłem kolano o próg, a ten się ugina. Ale chyba nowe samochody tak mają. Poza tym spasowanie dobre, zamykanie drzwi przyjemne, dźwięk lekki i krótki bez pogłosu pustej blachy.
~KTM
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Mówią, że lakiery teraz są miękkie. Ja po 160000km nie zauważyłem, żeby coś niepokojącego się działo np. odpryski czy zadrapania na masce. Owszem pojawiły się zadrapania wewnątrz zagłębień klamek ale to w każdym aucie tak się dzieje.
~Vesoly79
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wyróżnia się z tłumu. Niewiele ich na polskich drogach. Może i brakuje kombiaka, ale kupowałem z zamysłem auta reprezentacyjnego, a nie do wożenia wszystkiego. Mam SUVa i niech taki podział zostanie
~Driver
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
W sumie auto jest małe. Wcześniej jezdziłem Mondeo - znacznie większa przestrzeń w środku. Bagażnik w Camry to żart. Kolejny element wskazujący na auto miasta.
~Marcin
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Według mnie wygląd jest ok, a samochód wyglada zacnie. Wygląd jednak jest kwestia gustu i jednemu może się podobać, a inny stwierdzi, że brzydszego samochodu nie widział.
~Janusz
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jedyny mankament to brak liftbacka i kombi. Bagażnik jest duży i ustawny, ale do przewiezienia rowerów trzeba mieć dachowy
~EkoBud
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Ładna ale lakier koszmarek .Eko-koszmarek,spojrzysz na auto ze złością i pojawiają sie rysy...
~Bambo
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Trudno cos tu powiedziec bo o gustach sie nie dyskutuje. Generalnie nie podobaja mi sie stylizacje Toyoty