Lista ocen Toyota Carina V Kombi (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
jedyną poważną usterką było wydmuchanie uszczelki pod głowicą, zakończyło się to jej wymianą, bez żadnych innych konsekwencji... końcówki drążków i drążki kierowniczae poleciały po 165 tys. km, tarcze hamulcowe po 220 tys. km, katalizator i układ wydechowy (częsciowo wymieniony profilaktycznie) po 240 tys. km, silentbloki i łącznik stabilizatora z tyłu po 270 tys. km, oryginalny akumulator zaczął słabnąć po 8 latach i został wymieniony. Poza...
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
No właśnie - poprzedni właściciel nie dbał o samochód więc trochę musiałem w niego zainwestować. Wymiana wszystkich amorków przy przebiegu 136 tyś (po Wrocławskich "drogach"). Ciągle jakieś wycieki z silnika. Znam inne Cariny które są całkowicie bezproblemowe ale moja jest dowodem na to ze jak sie nie dba o samochód to się z to odpłaci :(
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Auto ardzo wrazliwe na przegrzanie i właściwy poziom oleju. Zawieszenie nie wytrzymuje polskich dróg,zwłaszcz jak ktoś czerpie przyjemność z jazdy. Uwaga na wycieki,trzeba pilnować chlodnicy i szczelnosci układu chłodzenia. Ostatni sypnął sie alternator(w zime) ale udało sie załatwic zamiennik w rozsądnej cenie.
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Zupełnie nic, tylko żaróweczka podświetlenia konsoli środkowej i żarówka świateł mijania. Tylko raz stanąłem w trasie gdy odpadła mi cześć tłumika szorując po asfalcie. Ale miły człowiek w Namysłowie dospawał mi za jedyne 20 pln. i śmigam dalej. Dodam, że tłumik jest nadal oryginalny w 16 letnim aucie!!!
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Zadnych usterek,a jak czytam te wszystkie oceny to mam wrazenie,ze japonczycy wyprodukowali auto,ktore jest idealne.Najgorsze jest to,ze ludzie narzekaja coraz bardziej na nowe Avensisy,szkoda,bo Carinka nie jest wieczna i co potem....ale to za pare ladnych lat.
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
wymieniałam skrzynie biegów i sprzęgło. Skrzynie bo nie wchodziła 2 jak redukowałem i przy okazji mechanik powiedział, że sprzęgło się kończy (uwierzyłem na słowo) i wymieniłem.
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Wymieniłem jedynie chłodnice klimatyzacji ale to z powodu ptaka , który wbijając mi sie dziobem mi ja rozwalił ;) poza tym absolutnie nic.
~Bart
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
W sumie nie było źle do ok. 190 tys. Do tego czasu wymieniłem pompę wodną. Po 200 tys. pękła chłodnica, silnik pali dużo oleju, generalnie do remontu.
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Brak czegoś takiego jak poważna usterka, ale przy większości modelali trzeba regenerować lub wymieniać maglownice od wspomagania.
~bartek, bart@rojcanet.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
zwykla eksploatacja czesci no jak do japoncow troche drozsze. tuleja wachacza+ stabilizator koszt w ASO 270zeta ujdzie w tlumie
Toyota Carina V Kombi