Lista ocen Toyota Carina V (216) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 230 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
znakomicie sie trzyma drogi jest calkiem inne zawieszenie niz w zwyklych 2.0 itd. wersja gti jest badzo sztywna ale nie czuc tego az tak podczas jazdy chodz da sie zauwazyc po tym jak sie trzyma drogi
~KS
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Rewelacja , trzyma się drogi jak przyklejona, można szybko pokonywać zakręty. Zawieszenie bardzo wytrzymałe na polskie drogi. Amortyzatorów -78% nie zmieniałem od nowości a przejechałem nia 200 tys km.
~Uncle_t
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Ten samochód jest troszkę za miękki w stosunku do mocy jaką dysponuje, więc nie można w zakrętach czerpac 100% przyjemności z jazdy, ale przy normalnych prędkościach to nie przeszkadza.
~bartek, bart@rojcanet.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
jezdze kombi, jak dla mnie super ladnie polyka zakrety sztywny i male przechyly jak na kombi, nie lubi wszelkiego rodzaju tarek ale na dobrych drogach miodzio, przy ostrym hamowaniu w luku zarzuca tylem ;)
~faworyt
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Dosc precyzyjny,daje dobre wyczucie drogi i pozwala na pewne i bezpieczne manewry.Szybko reaguje na ruchy kierownica.Wspomaganie pracuje super i ktos nadtym pomyslal,a nie tak jak we Fiacie...
~CarinaGTI
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
doskonlłe podowjno-wachaczoe zawieszenie przednie,4 amorki gazowe obniżony fabrycznie o -20mm to wszystko sprawioa że autko niczym jak przyklejone wchopdzi w zakrety i pozwala na bezstresowe manewrowanie
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
świetnie trzyma się drogi, miałem trochę kłopotów z ukł. kierowniczym-poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić na mechaniku...do teraz kierownica chodzi lekko, ale z trudem wraca do pozycji neutralnej
~Jan Kozłowski hinolbis@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
ze 150 tyś km po naszych drogach nic absolutnie nie skrzypie i nie puka-rewelacja chyba nikt mi nie uwieży ale w serwisie twierdzą że nie trzeba zmieniać amortyzatorów a mam je od zakupu auta w 1995 r.
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Bardzo dobrze trzyma się w zakrętach, choć jak dla mnie trochę za miękki. Nie sprawia problemów jak narazie wymiana tylko tylnych drążków stabilizatora. Koszt ok. 200PLN
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Sama przyjemnosc z jazdy. Trzyma sie drogi jak przyklejone. Uklad kierowniczy dziala precyzyjnie,a zawieszenie na tyle sztywne,ze mozna rozroznic rodzaj asfaltu pod kolami:)