Lista ocen Toyota Carina V (216) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 230 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kielt
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
jest niezły ładnie reaguje dobrze można go wyczuś jak na auto rodzinne, gorszy od paska ale dużo tańszy w serwisiw. co wybierze to twoja sprawa. do normalnej eksp. dużo lepszy.
~cieply1978
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
miękki,wygodny na dłuższej trasie,zawieszenie bardzo komfortowe (w końcu to limuzyna)jedynie przy większych prędkościach niezbyt pewnie się czujemy.No i troszkę buja na zakrętach.
~Kuba
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Można ja porównywać z autami z wyższej półki mam teraz BMW E39 i co do komfortu to nie podskoczyłem. Dlaczego BMW nie znowu toyota chciałem spróbować czegoś innego.
~mart@mayanet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
plynie sie, a nie jedzie - w koncu to limuzyna i to ze wspomaganiem ;) Zastrzezenia mozna miec tylko do sterownosci powyzej 120kmh - prowadzenie przestaje byc pewne i stabilne.
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
na suchym 130 km/h w zakrętach i trzyma się super gorzej jak deszcz pada nie radze szybciej jak 90 km jechać poprostu wypada z zakrętu na nowych oponach michelen
~Radek łódź
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
super sie prowadzi. Kierownica słuzy do wyznaczania kierunku w którym ma jechac a nie do utrzymywania na drodze. Duzy komfort resorowania, ładne tłumienie nierównosci
~szymek
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
za miękkie i "delikatne" zawieszenie, jak na polskie drogi, co około 60 tys km do wymiany łączniki stabilizatorów przód i tył oraz gumowa poduszka stabilizatora tył
~krzysiek
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jest OK!, trzyma sie drogi i nie jest za twardy ani za mięki, Napewno lepiej od A4 a od passata dzieli Carinę przepaść. Kto jeżdził passatem ten wie o czym mówie.
~segald@gazeta.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Uzyskano kompromis miedzy bezpieczeństwem a konfortem, ale przy szybko pokonywanych zakrętach nadwozie mocno sie wychyla, wiec po zakrętach jeździjmy spokojnie Panie i Panowie.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pedrop@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
zawieszenie trochę za twarde i za głosne. Ma tendencje do zarzucania tyłem auta. Ogólnie jednak dobrze się trzyma drogi, a na zakrętach nie "nurkuje" jak to miałem np. w ESCORCIE