Lista ocen Toyota Celica V (48) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Nie narzekam, wręcz przeciwnie. Z chłodzenia nie korzystam, więc nie wiem jak to skomentować. Co do ogrzewania, gdy się je włączy ma się wrażenie że gdzieś w desce rozdzielczej umieszczona jest zwykła farelka, przez co z wlotów wyrzucane jest bardzo przyjemne powietrze, nawet dla osób które nie przepadają za klimatyzacją. W nowszych autach tego nie ma, a szkoda - bardzo przyjemne, naturalne ogrzewanie bez żadnych zbędnych wynalazków.
~celica sti
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jesli chodzi o ogrzewanie to jest swietnie, ale zeby szyby nie parowaly, potencjometr musi byc rozkrecony na max. Mi osobicie ciezko dobrac odpowiednia temperature w zime zeby szyby przestaly parowac. Jest to najwiekszy i najbardziej irytujacy problem w tym aucie.
~biolon
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Ku mojemu zdziwieniu samochód bardzo szybko uzyskuje temp. roboczą i przez to zimą ogrzewanie szybko się załącza. Poza tym nic specjalnego. Można ustawić na nogi, szybę, przód itd. Innymi słowy przeciętnie.
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Nie wiem jak u innych ale u mnie przy zamkniętej środkowej klapce od nawiewu świszczy... Strasznie wkurza ale idzie się przyzwyczaić. Aha i nie zamyka do końca ten nawiew. Małe auto to i szybko nagrzewa.
~~Tomek(Tresorator)
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Ja nie ma klimy i jak ją kręcę to jest naprawde ciepło i szyberdach nie pomaga. W zimę grzeje jak szalona ale mi parują trochę szyby, Pewnie byłoby lepiej gdybym powymieniał filtry przy szybie.
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Samochód ma bardzo dobrą wentylacje. Nadmuch na tylną oraz przednią szybę. Zimą szybko się nagrzewa (brak tylko podgrzewanych siedzeń, ale to zawsze można domontować).
~TOYOTA CELICA 2.0GTI POLECAM WARTO
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
klima nawiewy na dobrym poziomie solidnie zrobione z 6 modeli nigdy nie miałeem z tym problemu ,, a znam auta które przy 160 już się pier....
~tommygun
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
W lato nie za gorąco, zawsze nawiew wygeneruje trochę zimnego powietrza. W zimę nagrzewa się po 3 minutach. Nie ma żadnego problemu z odmrażaniem szyb.
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
NAgrzewa sie szybko, wentylacja tez niezla, latem troszke za goraco, ale to normalne, dziala wszystko jak powinno. Bez zadnych jednak rewelacji.
Dziennik kosztów dla Toyota Celica V
10,5
11,3
~Michał
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Bardzo szybko nagrzewa się w zimę i ładnie dmucha. W lato niestety pozostaje mi szyberdach bo Klimy nie mam, ale da się jechać ;)