Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

~cubikon
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jeżeli priorytetem jest auto solidne i niezawodne ale bez finezji i sportowych zacięć to jest to super furka. Nudne jak flaki z olejem, nawet jeżeli chodzi o eksploatację .. lać paliwo i robić okresowe przeglądy... nuuuda :) Design mocno zachowawczy, dość ascetyczne wyposażenie. Słabe silniki - być może nowoczesny 1.4 D4D jest dynamiczniejszy.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Długo decydowałem się na zakup auta.Szukałem czegoś małego do miasta.Przypadkiem któryś ze sprzedających zainteresował mnie tym modelem. Bałem się z początku japończyka,ze względu na podobno wysokie koszty utrzymania i serwisu, ale jak na razie jestem bardzo zadowony. Znajomi którzy jeździli tym modelem bardzo go chwalili.Dodatkowym argumentem za zakupem akurat tego auta było jego powodzenie na rynku wtórnym. Otóż te auta na rynek wtórny...
~Toyota Man
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Prowadzi sie niezle. Malo pali, pakowny i komfortowy w sam raz dla rodziny 2+1 ktora niechce sie rzucac w oczy.
~Summit
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mogło być lepiej, ale jest dobrze. Auto ucierpiało na przeniesieniu montażu do Europy. Poprzednio miałem model z 98 roku. Jeździełm 5 lat i zrobiłem 150000 km. Auto wygądało jakby dopiero wyjechało z salonu, nigdy nic nie skrzypnęło. No ale tamta była składana w Japonii, ta nie.
~Puniek
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Bardzo dobre auto! Pojemne, żwawe kombi, za którym utrzymać się mogą jedynie dobre benzyniaki - zwłaszcza przy wyprzedzaniu. Przy mocniejszym dieslu nie do pobicia. Polecam silnik 2.0 116KM, o ile kogoś stać (2.0 90KM już nie jest dostępne). Z pewnością będzie bardziej trwały od wysilonego 1.4 90KM, mimo nieco wyższego spalania. Coś za coś.
~gigantus
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Oceniam pojazd bardzo wysoko ponieważ na to zasługuje. Wyposażenie, materiały wykończeniowe wysokiej jakości, bardzo dobrze spasowane. We wnętrzu dużo przestrzeni. Komfort jazdy na wysokim poziomie choć to samochód klasy średniej.
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jeśli priorytetem jest ekonomiczna i bezproblemowa codzienna eksploatacja samochodu, a nie jazda ze sportowym zacięciem, to ten pojazd jest godny polecenia.
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Silnik na prawdę cichutki. Zero jakichkolwiek awarii!!! Ale żeby tak było należy o niego dbać (częste wymiany oleju,maks. po 10000-11000km, filtra powietrza-2 razy w roku itp.) a odwzajemni się bezawaryjnością. Silnik SUPER !!! (Silnik)
4,1
~krzysiek7216
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Generalnie jest dobrze, ale jednak idealnie nie jest. Fotel kierowcy. Niestety jeżdżę już 7 lat i muszę przyznać, że jeździłem kilkoma autami i bywało z tym lepiej. Nie sposób ustawić wygodną pozycję, każda jest zła. Potem chodzę jakiś pograbiony, bo trudno w tej toyocie mieć naturalną pozycję, który by jednocześnie była wygodna. Inna wkurzając sprawa to automatyczna wycieraczka. Wołabym ręczne przełączanie szybkości pracy, a nie być...

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krawu
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Auto jest dopracowane. Niemiecki samochód na pierwszy rzut oka robi wrażenie bardzo solidnego, po japończyku tego nie widać, ale od niemieckiego jest niegorszy. Do Toyoty przesiadłem się z Opla, ale nawet na Volkswagena napewno bym się nie zamienił.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi