Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

~Pawel
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Moj model jest jeszcze Made in Japan. Moze dlatego jest takim swietnym samochodem i polecam go każdemu, kto chce mieć komfortowe auto i zarazem bezawaryjne. Myśle że auta nie pozbede się dopuki nie zardzewieje.
3,5
~Wojtas
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na toyote, to slabo, jak na pojazd do jazdy na codzien nigdy nie odmowil mi posluszenstwa, latem dowiozl w chlodzie, zima w ciepelku ;)
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód jest wykorzystywany do codziennej eksploatacji, głownie na zatłoczonych trasach i dystansach od 40 do 200 km oraz do przewożenia 2-3 osób i niewielkiego bagażu, w tej roli sprawuje się doskonale. Wjazdy wakacyjne 4 osób z bagażem na dystansach dziennych do 800 km też nie sprawiają problemów.
~realface@o2.pl
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
1.Kup toyotę z pewną historią 2.Dbaj o nią 3.Jeździj dopóki ropa nie skończy się na świecie
3,3
~morpheus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo przeciętny samochód. Być może za dużo wymagam od kompaktu, ale biorąc pod uwagę ceny serwisu i części - można by się spodziewać co najmniej jakości Mercedesa.
~PiotrJ
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Lubię Corollę bo po prostu przyjemnie się nią jeździ jest dość sztywna ale ja lubię takie samochody.Przestrzeń jak na samochód tej klasy jest naprawę duża. Z przodu siedzenia bardzo wygodne. Fajne autko na wyjazdy za miasto. W długiej trasie po prostu jedzie się komfortowo. Polecam osobom które nie szukają włoskiej tandety w ładny opaqkowaniu. Samochód aż za nudny zwlaszcza jeżeli chodzi o koszty napraw i o to chodzi.
2,4
~chomik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
bardzo przecietne auto uważam je za za drogie niestety w mojej opini przegrywa z fabia jest na poziomie opla czy fiata
3,5
~Wojtek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Opisywana Toyota jest autem służbowym, różne osoby nią jeżdżą. Gdyby była niezawodna dostałaby najwyższa ocenę. A tak to niczym szczególnie nie zachwyca. Ot takie szare przeciętne auto z zewnątrz jak i w środku. Poniżej 2000 obrotów nie da się jechać. Auto jest mulaste, nie raz aż hamuje przy gwałtownym naciśnięciu gazu. Ale za to kręci się jak benzyna a jak turbina osiągnie te 2000 to jazda jest bardzo przyjemna. Silnikami TDI jeździ się...
~b3ny666
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
jak dla mnie 4,5 na 5, auto na pewno nie jest stworzone do rajdów, jednak malucha czy hulajnogę da się wyprzedzić, auto niesamowicie niezawodne, legenda Toyoty jak dla mnie jeszcze nie umarła.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi
9,8
~Marek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
5 na wyrost. Bezpośrednio przed tym samochodem jeździłem astrą II z silnikiem 1,7 DTI rocznik 2003. Wielkiej różnicy nie ma. Na pewno corolla jest mniej awaryjna, lepiej wyciszona, ma bardziej miękkie, komfortowe i cichsze zawieszenie. Jest przyjemniejsza w jeździe, choć astra prowadziła się lepiej. Zdecydowanie lepsze siedzenia przednie. Zdecydowanie gorsze radio i klimatyzacja. Moim zdaniem wykończenie corolli jest takie sobie. Plastiki...
Toyota Corolla IX (E12) Kombi