Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Biarąc pod uwagę najnowsze osiągnięcia technologiczne i to, że współcześnie produkowane auta mają wbudowane komputery a co za tym idzie systemy wspomagające trakcyjność auta daję układowi jezdnemu ocenę \"dobrze\". Tylko to trochę niesprawiedliwe, bo oceniam samochód dwudziestoletni, więc moja ocena powinna być wyższa. Ale mamy 2010 rok :)
~syrop20
Hatchback 1.3 75KM 55kW
pomimo braku wspomagania autko prowadzi się lekko i dośc pewnie. przy dużej prędkości wydaje się na zakrętach dośc niestabilne ale to tylko pozory. wystarczy zdjąc przed łukiem minimalnie nogę z gazu i wszystko jest pod kontrolą. i tutaj też nie miałem nigdy żadnych problemów i w układ jezdny nie włożyłem, tak samo jak w silnik, ani złotówki.
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Jeden z najsolidniejszych (konkurencja powinna uczyć się od Toyoty). Tam się prawie nic nie dzieje. Zastosowanie drążków reakcyjnych w tylnym zawieszeniu daje możliwość dowolnej regulacji zbieżności i kątów kół. Minusem jest odrobinę za miękko zestrojone zawieszenie. Samochód prowadzi się pewnie ale... nie do końca.
~ryh2000@go2.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
przy rozsadnej jezdzie bardzo konfortowy i bezpieczny. mogłby byc troche twardszy. Natomiast przy wchodzeniu w zakrety z wiekszą predkością rodzi się niepewność... Na sliskich powierzchniach przy ostrych skrętach dosc nadsterowny
~asdlik@wp.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
trochę za miękki jak dla mnie, wychyla sie na zakrętach, ale dobrze tłumi nierówności. Auto ponad 20 lat, a jeździ jak nowe. wszystko spięte żadnych luzów jak by było trochę sztywniejsze było by idealnie.
~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Doskonały. Trwałość super jak na polskie drogi. Auto jest idealnie neutralne, w przypadku awaryjnego hamowania zapewnia całkowitą przewidywalność zachowania. Na zakrętach idzie jak przyklejone
~Mate
Hatchback 1.6 90KM 66kW
auto dobrze trzyma się drogi, zimą dość podatne na poślizgi- być może za sprawą zbyt dużych prędkości. Uwaga na poślizgi obu osi na zakrętach- bywają niebezpieczne
~Łukasz
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Jak na 14 letni samochód to jeździł całkiem nieżle. Troche rzucało w koleinach i był podatny na wiatr ale jak sie ma sprawne zawieszenie i nie ma się luzów to da sie jeździć
~Corey
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
jeden z wiekszych mankamentow, posiadam starszy model korolci i wiek konstrukcji daje o sobie znac zarowno trzymanie sie drogi jak i komfort tylko zadawalajace,, niebywala trwalosc
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VI Hatchback
8,4
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Mało jeżdzę poza miastem, gdzie zdaję się najlepiej ocenić układ jezdny. Mam nowe opony i naprawdę dobrze trzyma się drogi przy np. zakrętach.
Toyota Corolla VI Hatchback