Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~syrop20
Hatchback 1.3 75KM 55kW
jak też już mówiłem... przy wysokich obrotach i przekroczeniu 100 - 110 km/h pojawia się hałas ale nie jest jeszcze najgorzej. listwa zaczyna wibrowac przy 120 km/h lub po wpadnięciu do dziury ale to auto ma 20 lat! najważniejsze, że w zawieszeniu nic, ale to nic nie stuka i do kierowcy nie docierają żadne nieprzyjazne brzdęki i pukania. a stojąc na światłach tego auta W OGÓLE niesłychac! na początku złapałem się nawet na tym, że raz lub dwa...
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Nie ma co ukrywać silnik przy wyższych prędkościach jest głośny, trochę szumi w uszczelkach drzwi zwłaszcza gdy są stare. Natomiast z zawieszenia nie wydobywają się żadne nieprzyjemne stuki. Bardzo delikatnie zaczyna "pracować" deska rozdzielcza ale przy 187tys km po Warszawie to jest i tak rewelacja.
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Trudno mi ocenić poprawnie ocenić, nigdy się tym nie przejmowałem, gdyż wychowałem się na autach bloku wschodniego :) Ale jest conajmniej dobrze, to pewnie zasługa silnika, który pracuje dosć cicho.
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Co do oceny wyciszenia trochę się zastanowiłem. Gdybym oceniał auto wyprodukowane po 2000 roku, dałbym ocenę \"przeciętne\" lub \"złe\". Ale pamiętajmy o leciwości.
~Mate
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Do 120 km na godzinę w aucie cicho, powyżej słychać szum wiatru i pęd powietrza... Silnik na wysokich obrotach wewnątrz auta wydaje piękne dźwięki
~asdlik@wp.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
nie jest źle, ale do ideału brakuje. podoba mi się dźwięk prostych zębatek w napędzie, brzmi trochę jak sprężarka i autach sportowych ;)
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Takie-sobie. Ale nie wiem, czy to przez wiekowość tego auta, czy dlatego że \"ten typ tak ma\". Nawet jeśli to drugie, to da się z tym żyć :)
~rydzoslaw
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
powyżej 120 denerwujący świst wiatru, albo muszę wymienić uszczelki :), wiadomo nie jest to samochód klasy wyższej
~m.wojtukiewicz@espersen.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
cichutko, słyszalna praca silnika dopiero na wysokich obrotach, przy dużej prędkości mocny szum z lusterek i okien
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VI Hatchback
8,4
~Thomasso
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Nie oczekujmy wyciszenia jak w najnowszych autach. Da się rozmawiać podczas jazdy :)
Toyota Corolla VI Hatchback