Oceny Toyota Corolla VI Hatchback 1.3 i 82KM 60kW 1989-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Corolla VI Hatchback 1.3 i 82KM 60kW 1989-1992

~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Niezawodne, solidne i ekonomiczne auto. Sylwetka w wersji hatchback jeszcze długo będzie się podobać. Przeznaczone dla ludzi (szczególnie kobiet), którzy nie lubią naprawiać swoich samochodów i chcą mieć auto zawsze gotowe do drogi. Dosyć drogie na rynku wtórnym ale rekompensuje to wydłużoną sprawnością mechaniczną i umiarkowanym zużyciem paliwa. Faktem jest, że kupić Corollę 7 generacji nie jest łatwo. Są to samochody bardzo poszukiwane a...
~kurasek@poczta.wprost.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Kupiłem toto po lekkim dzwonie i skorodowane, więc taniej. Spawanie nadkoli, klepanie maski i lakierowanie kosztowało 600zł, reflektory 135zł/szt., światła przednie pozycyjne 28zł/szt., prostowanie na ramie 200zł, termostat 50zł, rozrząd (pasek, napinacz i rolka prowadząca) 284zł+90robocizna, wymiana tulei wahaczy przednich 150zł (części+robocizna), regeneracja amortyzora z montażem 134zł. W sumie można było tego (może poza prostowaniem na...
~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Doskonałe auto, konstrukcja z 91 roku do dzisiaj niezawodna. Daje poczucie fantastycznego komfortu psychicznego wynikającego z całkowitej bezawaryjności i bezpieczeństwa na drodze. Bardzo wdzięczne autko. Znam kilka osób, które je sprzedały i... bardzo szybko żałowały, że się przesiadły na teoretycznie lepsze samochody ,)
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Auto niezawodne, chociaż mogłoby być bardziej ekonomiczne. Nie nadaje się na pokonywanie bezdroży, ze względu na niskie zawieszenie. Za to mimo, iż trzydrzwiowe, jest bardzo pakowne. Mam silnik 1,3 - trochę za słaby kiedy np. trzeba szybko ruszyć. Blacharkę trzeba zrobić conajmniej w dwóch miejscach, myślę, że jest słabsza niż w wielu innych autach.
~toko66@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
jak wspomniałem 06,02,04 upłynoł1 rok jak jeżdze corollą / przesiadłem się z golfa 1,8/ jedynie czego mi brakuje to trochę więcej mocy/ a tak to 1-sze auto które się nie psuje/wlewam gaz /wymieniam olej i już. następne też toyota tylko carina e . pamiętajcie do puty w polsce panuje przkonanie że tylko auta niemieckie dopuki mamy szanse kupić toyote w dobrej cenie
~Luke_Rage
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Samochód pomimo swojego wieku może śmiało stawać w szranki ze współczesnymi wozami.

Usterki Toyota Corolla VI

Toyota Corolla VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Irek
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
przejechałem nią 88 tys km przez 5 lat i oprócz regularnych wymian materiałów eksploatacyjnych nie robiłem nic.aha jak ją kupiłem wymieniłem amory z tyłu(kayaba) i akumulator.
3,5
~przemek
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
jak na mój pierwszy samochód za małe pieniądze to jestem zadowolony,jedyną wadą w tych modelach to słabe zabezpieczenie antykorozyjne.według mnie corolla jest lpeszym wyborem niż n.p golf 2
~miles
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
moze wygladem i stylstyka nie powala na nogi ale to moje pierwsze auto i dzieki niemu zrobielm swoje pierwsze prawdziwe kroki jako kierowca
~Łukasz
Bardzo fajny i godny polecenia samochód. Gdyby nie ta blacha byłaby 5